Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Estonští Trad.Attack! míří do Prahy, v Arše vystoupí s českými DJs

Estonská trojice Trad.Attack! má namířeno do pražského Divadla Archa, kde je mimo jiné budou hudebně doprovázet také čeští umělci. Trio českých umělců, DJ Kewu, multiinstrumentalista Omnion a duo Bratři, přispělo na remixové album této legendární kapely a nyní vystoupí společně 15. září v Arše.

Jedna z nejúspěšnějších estonských kapel Trad.Attack! už několik let mění vnímání folklóru a lidové hudby. Kapela koncertuje po celé Evropě a pražský koncert bude unikátní propojením s českými umělci, kterými jsou producent a DJ Kewu a multiinstrumentalista a skladatel Omnion. V krátkém DJ setu dvou skladeb se objeví elektronické duo Bratři. Speciální koncert, který reflektuje vydání alba Remixed, proběhne 15. září v pražském Divadle Archa.

Trad.Attack! jsou jednou z nejvýznamnějších estonských kapel posledních let. Jejich hudba se inspiruje především ve folklóru a lidových písních, kterým dodávají nádech rockové hudby a přetvářejí je do moderního hudebního jazyka, přičemž rádi porušují pravidla a žánrové hranice. „Vzít něco starého a posvátného, ​​něco, co se v tajnosti předávalo z generace na generaci, a vytáhnout to na denní světlo 21. století, vyžaduje hodně odvahy. V rukou Trad.Attack! toto mystické něco odhaluje své dávno zapomenuté kořeny poutavým, ultramoderním způsobem,“ říká kapela.

Na jejich posledním albu Trad.Attack! Remixed kapela zaexperimentovala s tvrdším kytarovým zvukem, ale i elektronikou, díky čemuž se toto album dostalo do užšího výběru Grammy. Na něm také nalezneme tvorbu, na které se podíleli DJové z Estonska, Ukrajiny a v neposlední řadě také z Česka, a na níž se taktéž můžeme těšit živě.

Linky na Trad.Attack!: https://linktr.ee/tradattack
Czech edition of REMIXED: https://tradattack.lnk.to/CzechEdition

Foto: archiv Trad.Attack!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *