Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Disney+ Day přinese skvělé premiéry včetně filmu Thor: Láska jako hrom od studia Marvel

Předplatitelé streamovací služby Disney+ se mohou 8. září těšit na mnoho exkluzivních novinek, které budou mít v tento den celosvětovou premiéru. Vedle filmu Thor: Láska jako hrom od studia Marvel to bude i film o filmu Assembled: Jak se natáčel film Thor: Láska jako hrom, dále Obi-Wan Kenobi: Jediův návrat, Tierra Incógnita: Utajená země, Svatební sezóna, Pinocchio, Auta na cestách nebo nová biografická minisérie MIKE.

Pinocchio
Oblíbený příběh o dřevěné loutce, která se vydává na napínavou dobrodružnou cestu, aby se stala skutečným chlapcem, se vrací v podobě hraného celovečerního filmu pod taktovkou Oscarem ověnčeného režiséra Roberta Zemeckise. Tom Hanks (Petr Štěpánek) hraje Geppetta, řezbáře, který stvořil Pinocchia (Benjamim Evan Ainsworth, v českém znění Kristián Páca) a chová se k němu, jako by byl jeho vlastní syn. Dále uslyšíte v českém znění Petra Neskusila jako Jiminyho Cricketa (v původním znění Joseph Gordon-Levitt), Pinocchiova průvodce a zároveň jeho „svědomí“ a Vendulu Příhodovou jako Modrou vílu (Cynthia Erivová nominovaná na Oscara), která zároveň nazpívala úvodní píseň k filmu. Ve filmu se objeví také nová postava kočího, kterou ztvární Luke Evans (Lukáš Janota) a která se v původním filmu neobjevila.

MIKE
Osmidílný limitovaný seriál MIKE je dílem tvůrce a scenáristy Stevena Rogerse a týmu, který se podílel na filmu Já, Tonya, a Karin Gistové. Zabývá se dynamickým a kontroverzním příběhem Mikea Tysona, věnuje se bouřlivým vzestupům a pádům jeho boxerské kariéry i osobního života a sleduje, jak se z milovaného světového sportovce stal vyvrhel a opět miláček. Seriál zkoumá také třídní a rasové poměry v Americe, slávu a moc médií, misogynii, sociální nerovnosti, příslib amerického snu a posléze i naši vlastní roli při utváření Mikeova příběhu.

Svatební sezóna (Wedding Season)
Beznadějný romantik Stefan se setkává s charismatickou Katie a navzdory jejího zasnoubení se synem bohatého realitního magnáta mezi nimi během léta plného svateb vznikne milostný románek. Zanedlouho se ocitnou na útěku před zákonem, když se Katie stane hlavní podezřelou ze šokujícího zločinu. Dokážou se ubránit policii, organizovanému zločinu a svým komplikovaným vzájemným citům, když se snaží očistit svá jména?

Thor: Láska jako hrom
Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů. Thor požádá Valkýru (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a svou ex-přítelkyni Jane Foster (Natalie Portman), která – k Thorovu překvapení – ovládá mocné kladivo Mjolnir stejně jako mocný Thor. Společně se vydávají na vesmírné dobrodružství, aby odhalili tajemství Gorra a zastavili ho dříve, než bude pozdě.

Thor: Láska jako hrom se připojí k dalším 15 filmům ze světa Marvel Cinematic Universe, které jsou nyní k dispozici ve formátu IMAX Enhanced na platformě Disney+. IMAX Enhanced vám nabídne o 26 procent větší obraz pro pohlcující zážitek ze sledování (dostupnost filmů se liší od regionu). Další informace k IMAX Enhanced na Disney+ naleznete zde.

Assembled: Jak se natáčel Thor: Láska jako hrom
Pojďte s tvůrci Taikou Waititim, Chrisem Hemsworthem, Christianem Balem, Tessou Thompsonovou a Natalií Portmanovou odhalit tajemství vzniku filmu Thor: Láska jako hrom. Prostřednictvím rozhovorů s herci a členy štábu, a dosud nezveřejněnými záběry z natáčení i mimo něj, poodhaluje speciál Assembled oponu čtvrtého celovečerního filmu o bohu hromu.

Obi-Wan Kenobi: Jediův návrat
V tomto speciálu se dozvíme více o návratu Obi-Wana Kenobiho a Anakina Skywalkera, tak stejně jako o návratu Ewana McGregora a Haydena Christensena k jejich ikonickým rolím. Uvidíme režisérku Deborah Chow při práci, jak vede herce a štáb při tvorbě nových hrdinů a padouchů, kteří ožívají po boku oblíbených postav ságy Star Wars.

Tierra Incógnita: Utajená země (původní latinsko-americký seriál) 
Eric se vrací do rodného města, aby vyřešil záhadu zmizení svých rodičů před osmi lety. Spolu se sestrou je vychovávali prarodiče z matčiny strany, ale Eric se od nich rozhodne odejít a vydat se do strašidelného zábavního parku Tierra Incógnita, který patřil jeho rodičům a kde byli naposledy spatřeni. Ve městě se Eric setká se třemi lidmi, kteří sehrají klíčovou roli na jeho cestě: s Pablem, nejlepším kamarádem z dětství; s Lilou, dívkou, která Erica vždycky přitahovala; a se svou tetou Carmen, díky níž pochopí, že bude schopen vypátrat pravdu jedině tehdy, když bude mít podporu své rodiny. Současně s jeho návratem dojde v městečku k uvolnění neznámé síly, která útočí na jeho obyvatele. Jedině s pomocí svých přátel a rodiny bude mít Eric šanci vyřešit všechny záhady ukrývající se v zábavním parku.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (nové epizody každý čtvrtek)
V seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička, z produkce studia Marvel, se musí Jennifer Waltersová, advokátka zastupující osoby se superschopnostmi, vypořádat s komplikovaným životem svobodné třicátnice, která se občas promění v dvoumetrovou zelenou obryni se superschopnostmi.

Auta na cestách
Pixar Animation Studios se vrací do světa Aut se zcela novým původním seriálem Auta na cestách. Jednotlivé epizodky vyprávějí příběhy závoďáka Bleska McQueena a jeho nejlepšího kamaráda Buráka, kteří se vydávají na východ od Kardanové Lhoty na výlet napříč Spojenými státy, aby se setkali s Burákovou sestrou. Každá jejich zastávka je pro ně dobrodružstvím. Čekají nás nevšední atrakce i zábavné nové postavičky.

Vítej v klubu (speciál seriálu Simpsonovi)
Je Disney+ Day a Líza Simpsonová dostává důležitou lekci od nejznámějších padouchů ze světa Disney.

Dospívání
Inovativní hybridní dokumentární seriál s názvem Dospívání, který vytvořila Brie Larsonová společně s organizací Culture House, zkoumá výzvy, triumfy a složitosti puberty prostřednictvím deseti poutavých příběhů. Seriál kombinuje různé filmové žánry včetně vyprávění, experimentu a dokumentu. Každá epizoda představuje příběh mladého člověka ve věku 18 až 22 let. Prostřednictvím emotivních příběhů přináší seriál divákům širokou škálu skutečných zážitků, které nabízejí poutavý pohled na dospívání a na rozmanité sociální, rodinné a osobní překážky, jimž mladí lidé čelí na své cestě k sebepoznání a přijetí.

Epická dobrodružství s Bertiem Gregorym
Devětadvacetiletý průzkumník National Geographic Bertie Gregory, tvář nové generace začínajících dobrodruhů a tvůrců přírodopisných filmů, bere diváky na dechberoucí a napínavé cesty do nejpozoruhodnějších a nejtajnějších koutů naší divoké planety. Seriál sleduje jeho eskapády a zachycuje mimořádné záběry zvířat ve volné přírodě.

Disney+
Disney+ je streamovací služba společnosti The Walt Disney Company. Nabízí filmy a pořady z produkce Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic, ale také například veleúspěšné Simpsonovi a další. Ve vybraných zemích nabízí také produkci přidružené značky Star. Streamovací služba je součástí segmentu Disney Media & Entertainment Distribution. Služba nabízí stále rostoucí sbírku exkluzivních pořadů, včetně celovečerních filmů, dokumentů, hraných a animovaných seriálů či krátkých filmů. Díky dlouholeté historii společnosti Disney a její bohaté filmografii bude na Disney+ k dispozici jak filmová a televizní klasika, tak zbrusu nové filmy a pořady z dílny The Walt Disney Studios. Prostřednictvím Star nabídne Disney+ nejnovější obsah ze studií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a další. Pro více informací navštivte disneyplus.com.

Zdroj a foto: Disney+

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *