Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Itálie v každém doušku: Peroni Nastro Azzurro

Představujeme nový italský ležák Peroni Nastro Azzurro, který přináší kousek Itálie k vám domů. Peroni je italské prémiové pivo známé po celém světě, které příjemně překvapí svou lehkou a vyváženou chutí s doznívajícími tony citrusů.  

Pivo se zrodilo z temperamentního italského ducha Itálie v letech La Dolce Vita. Rodina Peronionových měla vizi vytvořit pivo, které by ztělesnilo všechny italské hodnoty: řemeslnou zručnost a kvalitu surovin. Již třetí generace mistrů sládků vaří toto pivo se stejným vkusem a pozorností zaměřenou na detail. Nyní je Peroni distribuováno již v 74 zemích.

Pro výrobu Peroni Nastro Azzurro používají italští sládci pouze ty nejlepší ingredience. Základem je ječný slad, doplněný kukuřicí Nostrano dell’Isola, pěstovanou výhradně v regionu Lombardie, zavlažované tajícím sněhem z nedalekých Alp. Dalšími surovinami jsou měkká voda s minimálním obsahem minerálních látek a vyvážený poměr hořkých a aromatických chmelů. Důležité jsou samozřejmě i vlastní kvasnice spodního kvašení.

Pro výrobu Peroni Nastro Azzurro používají italští sládci pouze ty nejlepší ingredience. Díky nim a unikátní receptuře je Peroni řízné a osvěžující pivo s rovnováhou všech chutí. Hořkost Peroni je 11,2 %.

Tak neváhejte a vychutnejte si ojedinělý pivní zážitek.

Zdroj a foto: Peroni 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *