Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZdraví

Oči vašich dětí si zaslouží tu nejlepší péči

Dětské brýle musí vydržet spoustu her a dobrodružství, přitom stále skvěle sloužit a ještě dobře vypadat. V optikách Fielmann najdete ty pravé. 

Doby, kdy nošení brýlí znamenalo pro dítě v kolektivu hendikep, jsou dávno pryč. Dnes mají děti na výběr ze široké nabídky tvarů, barev, vzorů i materiálů a brýle jsou módním doplňkem, za který se nikdo nestydí. Kromě designu však dbejte i na kvalitu, neboť se stále jedná o zdravotní pomůcku, která se podílí na zdravém vývoji vašeho potomka.

V optikách Fielmann najdete kolekci dětských brýlí, které splňují veškeré potřeby malých zákazníků a zároveň vypadají stylově. Každé dítě je originální osobností a zkušení optici vám ochotně pomohou vybrat správný tvar brýlí pro obličej vašeho syna či dcery. Stačí si sjednat online schůzku nebo osobní konzultaci s odborníkem na nejbližší optice Fielmann.  Brýle vybírejte vždycky společně s dítětem, protože jen takové, které si samo vybere, bude potom i rádo nosit.

Veškeré dětské brýle Fielmann procházejí přísným testováním kvality v souladu s normou ČSN EN ISO 12870 a dostanete na ně tříletou záruku. Fielmann vám také garantuje nejnižší možnou cenu. Pokud do šesti týdnů od zakoupení uvidíte stejné brýle jinde levněji, Fielmann výrobek vezme zpět a vrátí vám kupní cenu.

Zdroj a foto: www.fielmann.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *