Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

TEFAL PURE TEX: Pomocník sbalený na cesty

Období léta, prázdninová nálada i krásné slunečné počasí vyzývají k odpočinku, ideálně na vysněné dovolené. Ať už míříte do zahraničí, tuzemska, na dobrodružnou cestu karavanem nebo třeba plánujete ubytování v kempu, všude jistě využijete šikovný a skladný napařovač oděvů Tefal PURE TEX, který vaše oblečení dokonale vyžehlí a šetrně vydezinfikuje, kdekoliv budete potřebovat! I po dlouhém dni na pláži, nebo třeba v lese na houbách, svoje večerní šaty do restaurace připravíte raz dva.

S ručním napařovačem oděvů Tefal PURE TEX (DT9530) můžete oblečení a jiné textilie nejen vyhlazovat, ale také dezinfikovat, čistit, a navíc ještě do nich můžete rozptýlit oblíbený parfém či domácí vůni díky speciálnímu nástavci. Vyrazili jste do zahraničí k moři, nebo jen do místního kempu? Žádný problém, Tefal PURE TEX s sebou můžete vzít kamkoliv a rázem ze zmačkaných šatů po dlouhé cestě i bez žehlícího prkna vykouzlíte večerní róbu. Stačí oblečení pověsit na ramínko a vyhřívaná žehlící plocha v kombinaci s hustou párou a semišovým nástavcem rychle odstraní každý záhyb.

Tefal PURE TEX se vám bude hodit i po návratu z cest domů. Díky vysokému parnímu výkonu likviduje až 99,9 % virů, bakterií či choroboplodných zárodků. Svou cestovní tašku nebo kufr tak snadno a bez chemie vydezinfikujete a můžete je bez starostí uklidit do skříně, kde na vás počkají do dalšího dobrodružství. Stejně snadno vydezinfikujete i dětský kočárek nebo hračky, které z něj vypadly na zem.

Čeká na vás doma psí parťák nebo vás po příchodu z práce vítá zmenšená bohyně Bastet? Život s domácími mazlíčky je krásný, ale občas bývá trochu složité udržet doma pořádek. S Tefal PURE TEX se již nemusíte bát, že by se váš domov utápěl v chlupech. Díky nástavci z mikrovlákna tento malý, a přesto silný napařovač během chvilky odstraní chlupy z potahů nebo čalounění, navíc vše dokonale vydezinfikuje a zmírní pachy.

Máte svoji oblíbenou vůni, kterou byste chtěli mít vždy při sobě? Žádný problém. Stačí nasadit nástavec MonParfum s kapkou vašeho oblíbeného parfému a přejet napařovačem přes oblečení, které si chcete vzít na sebe. Pára vaši oblíbenou vůni rovnoměrně roznese hluboko do látky a je hotovo. Můžete s pocitem svěžesti a vůně vyrazit do víru velkoměsta, restaurace, divadla nebo jen na procházku.

Tefal PURE TEX je praktický 4v1 se speciálními nástavci pro kompletní péči o vaše oděvy, včetně odstranění vlasů a chlupů nebo parfemace oblečení vaší oblíbenou vůní.  Díky příkonu 1 700 W tento napařovač nabízí silný parní ráz 90 g/min pro snadné odstranění všech záhybů, dezinfekci hluboko do látky a zmírnění pachů např. od kouře nebo z vaření. Zároveň disponuje velkou 200 ml nádržkou na vodu, takže s ním pohodlně zvládnete více kusů oblečení. A co je nejlepší? Tefal PURE TEX je připraven se o vás postarat již za 15 vteřin! Doporučená cena 2 999 korun.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 15 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Zdroj a foto: Tefal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *