Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Pavel Šalitroš: trénink s Jágrem je můj sen!

Ačkoli bruntálský trenér působící i v Praze a mající na svém kontě tréninky s řadou osobností sportovního, kulturního či influerského světa, jeden sen se mu ještě uskutečnit nepodařilo.

„Moc rád bych ve své talk show, která je zaměřená na sport a během rozhovoru se cvičí, měl jako hosta hokejistu Jaromíra Jágra,“ přiznal Pavel Šalitroš, který v netradiční talkshow chce motivovat veřejnost ke cvičení a zdravému životnímu stylu. Jako fitness trenér s mezinárodními úspěchy a fitness model má o hostech svého internetového pořadu jasné představy. „Měli by se alespoň trochu o sport zajímat a mít veřejnosti co předat ze své branže nebo i osobního života. Nově jsem domluvený s herečkou a zpěvačkou Luckou Vondráčkovou, se kterou jsem již dříve spolupracoval v rámci jejích klipů, v nichž jsem si zahrál. Ještě ladíme termíny, ale s účinkováním v talkshow souhlasila, což mě potěšilo. Ovšem Jarda Jágr, to je můj dětský sportovní idol. Vlastně ho obdivuji dodnes, i když už jinak, nejen sportovně, ale i osobnostně.“

Mezi hosty neobvyklé motivační talk show Cvičení s Pavlem Šalitrošem se již objevili například Tomáš Ujfaluši, Anička Šulcová, Michaela Ochotská, Jiří Krampol, David Hecl nebo finalisté pořadu Master Chef. Jak uvádí Pavel Šalitroš, někteří hosté jsou sportovním konceptem překvapeni, o to víc se ale do talk show těší.

Zdroj: Helena Váňová Production

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *