Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Technologie

Tesla představuje novou bezpečnostní kameru s otočným objektivem Tesla Smart Camera 360 (2022)

Nová kamera s moderním designem, určená pro používání v interiéru, poskytuje nepřetržitý přehled o dění ve sledovaném prostoru. Díky možnosti otáčení objektivu o plných 360 stupňů a náklonu v rozsahu -15 až +40 stupňů od vodorovné osy dokáže Tesla Smart Camera 360 (2022) z jediného místa pokrýt všechny vstupy do místnosti, stejně jako ohlídat děti i domácí mazlíčky.

K hlavním přednostem letošního modelu bezpečnostní kamery Tesla Smart Camera 360 (2022) patří inteligentní detekce pohybu a zvuku, díky které dokáže kamera upozornit na různé události, jako jsou otevření dveří nebo rozbití skla v okně. Kamera svým objektivem následně sleduje zdroj zaznamenaného pohybu či zvuku a poskytne tak jasný přehled o tom, co se ve sledované oblasti děje. Díky připojení kamery k WiFi a ovládání prostřednictvím mobilní aplikace Tesla Smart, dostupné pro Android a iOS, může Tesla Smart Camera 360 (2022) okamžitě informovat majitele bytu či domu o každé detekované události, která navíc zůstane zaznamenaná na microSD kartě nebo v cloudovém úložišti.

Kvalitní obraz kamery zajišťuje snímač s rozlišením Full HD (1 920 × 1 080 bodů), stejně jako infračervené diody s dosvitem až 10 metrů pro snímání za šera i v úplné tmě. Tesla Smart Camera 360 (2022) je kromě mikrofonu vybavená rovněž reproduktorem pro obousměrný přenos zvuku. Prostřednictvím aplikace Tesla Smart v telefonu je pak možné na dálku odradit nevítaného návštěvníka, utišit plačící dítě nebo uklidnit štěkajícího psa.

Obavy o zachování soukromí rozptýlí možnost nastavení časového plánu ukládání záznamu jen na dobu, kdy obvykle nikdo není doma. Také zorné pole kamery Tesla Smart Camera 360 (2022) lze upravit tak, aby nezasahovala do soukromí žádného z členů domácnosti. Kromě aplikace Tesla Smart podporuje kamera i ovládání prostřednictvím inteligentních asistenčních služeb Google Assistant a Amazon Alexa, a lze ji tedy plně začlenit do systému inteligentní domácnosti.

Náročné uživatele potěší podpora protokolu ONVIF, která umožňuje zapojit kameru Tesla Smart Camera 360 (2022) do řešení domácího zabezpečovacího systému a sledovat i ukládat záznam v záznamovém zařízení typu NVR (Network Video Recorder). Kromě připojení do elektrické zásuvky lze napájení kamery řešit i s pomocí powerbanky.

Technické specifikace

funkce Inteligentní detekce pohybu a zvuku, obousměrný přenos zvuku, náklon a otáčení objektivu, podpora ONVIF, ukládání záznamu na microSD kartu, do cloudu a do NVR
rozlišení obrazu 1 920 × 1 080 bodů
snímací senzor / objektiv 1/2,9‘‘ 2MPx, CMOS / 3,6 mm @ F/2.0
dosvit nočního vidění až 10 m
napájení DC 5V, 1A
Připojení k internetu Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
APLIKACE Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
ROZMĚRY 73 × 78 × 121 mm
doporučená cena 1 090 Kč

Novou kameru Tesla Smart Camera 360 (2022) lze zakoupit na e-shopu Tesla Smart, stejně jako u vybraných partnerů, a to za doporučenou cenu 1090 Kč.

Zdroj a foto: Tesla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *