Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityJídlo a pitíZábava

Česnek nebo cibule? Sedmý díl MasterChefa bude posouvat hranice

V úterý se divákům poprvé představí finálová šestnáctka soutěžících, kteří bojují o titul v letošní řadě soutěže MasterChef Česko. Už první výzvy budou extrémně náročné a důkladně otestují jejich schopnosti, na konci však na toho nejlepšího čeká jediný imunitní odznak této řady, který mu může v případě potřeby zachránit krk. Na amatérské kuchaře čekají tři vyřazovací kola, přičemž na konci každého se několik z nich dostane na balkón. Na rozdíl od běžných kol to však tentokrát neznamená bezpečí, nýbrž konec nadějí na zisk kýženého imunitního odznaku.

V první výzvě se celá šestnáctka bude muset popasovat s poměrně striktním zadáním. Pod tajemnou bedýnkou na ně čeká osm exkluzivních surovin a úkol je jasný – všechny vzájemně zkombinovat a uvařit jídlo, do nějž budou zakomponovány. Jak se však ukáže, někteří soutěžící budou být problém už jen správně jednotlivé potraviny identifikovat. „Kluci, dneska se tady hranice budou posouvat,“ okomentoval situaci Přemek Forejt.

Ten, komu se podaří uvařit nejlépe, získá do další výzvy velmi podstatnou výhodu. Imunitní odznak totiž rozhodně není zadarmo a jedním vařením to pro soutěžící neskončí. Ti nejlepší z první výzvy budou mít šanci poměřit síly při dochucování rajské omáčky. Dva, jejichž výtvory porotu ohromí nejvíc, si potom vyzkouší, jaké to je vařit v tandemu se špičkovým kuchařem. Třetí a závěrečná výzva se totiž ponese ve znamení master class Honzy Horáka a soutěžící nebudou pod jeho vedením za chvilku vědět, kde jim hlava stojí. Kdo z dvojice lépe udrží zběsilé tempo profesionálního kuchaře a bude za svůj výkon odměněn imunitním odznakem?

Držitele jediného imunitního odznaku této řady soutěže MasterChef Česko diváci poznají už v úterý 20. září ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo. V úterý se diváci po skončení MasterChefa výjimečně nedočkají nové epizody Souboje na talíři, která bude odvysílána až o týden později, tedy v úterý 27. září.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *