Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Dan Bárta & Illustratosphere zvíří prach i na podzim

Dan Bárta & Illustratosphere odstartují 3. října v pražské La Fabrice další část svého turné „Zvířený prach“. Koncerty se budou vázat ke stále aktuálnímu albu „Kráska a zvířený prach“ a proběhnou v patnácti městech.

Startovní vystoupení v Praze v La Fabrice se 3. října odehraje přesně o rok později od křtu dlouho očekávaného alba „Kráska a zvířený prach“, který se uskutečnil ve vyprodaném Divadle Archa. Křestní koncert byl několikrát překládán díky anticovidovým opatřením, stejně jako celá řada dalších vystoupení, která byla naplánována ihned po vydání desky v březnu 2020. „Všechny koncertní dluhy však byly již splaceny na jaře letošního roku a mezi aktuálními vystoupeními jsou již jen nově domluvená, leč často tradiční a oblíbená místa,“ uvedla manažerka skupiny Štěpánka Kubíčková.

„Program koncertů budou tvořit jak aktuální skladby, tak průřez starší tvorbou a pravděpodobně nebude chybět ani nějaký ten bonus v podobě celosvětově známého songu,“ dodala. Turné kromě Prahy zahrne např. 20. listopadu Plzeň, 21. listopadu Ostravu, 28. listopadu Brno a zakončeno bude 3. prosince v Hořovicích. Kapela vystoupí v již zavedené sestavě, kterou tvoří kromě Dana Bárty kontrabasista a baskytarista Robert Balzar, klávesista Filip Jelínek, kytarista Miroslav Chyška a slovenský bubeník Martin Valihora.

Zvířený prach tour 2022:
03.10. Praha – La Fabrika
05.10. Varnsdorf – Městské divadlo
19.11. Klášterec nad Ohří – Kulturní centrum
20.11. Plzeň – Měšťanská beseda
21.11. Ostrava – DK Poklad
22.11. Valašské Meziříčí – Velký sál KZ
23.11. Zlín – Divadlo Malá scéna
26.11. Nové Mesto nad Váhom (SK) – Blue Note
27.11. Valtice – Barokní divadlo
28.11. Brno – SONO Music Club
29.11. Chotěboř – Kino
30.11. Litomyšl – Music club Kotelna
01.12. Olomouc – Kino Metropol
02.12. Mariánské Lázně – Club Na Dvorku
03.12. Hořovice – Klub Labe

Zdroj a foto: https://danbarta.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *