Podzimní záchrana ze srdce přírody

Všichni víme, že o pleť a tělo je třeba pečovat po celý rok. Podzim je navíc obdobím, kterému musíme věnovat ještě větší pozornost, protože jde o přechod ze zasluněného léta do chladné zimy. Nepříznivé povětrnostní podmínky, které se nyní stanou součástí našeho každodenního života, ale i méně energie a časté nemoci, bychom neměli podceňovat. Pomozte svému tělu naladit se na nové roční období bez ztráty energie právě pomocí bylinek.

Relaxační masáž v pohodlí domova
Masáže mohou přidat spoustu relaxace do vašeho večera po dlouhém pracovním dni nebo pomoci uvolnit vaše napjaté svaly po tréninku. Bez ohledu na to, zda masáž provádíte na sobě nebo na milované osobě, může pomoci zmírnit bolesti a zároveň nabídnout cennou a příjemnou chvíli klidu. Jaká by to ale byla masáž bez masážního oleje? Nejen, že jsou zábavným řešením pro zklidnění bolavých svalů, jsou také skvělým způsobem, jak posílit intimitu s partnerem a dostat se do kontaktu (fyzicky i duchovně) se svým vlastním tělem. Masážní olej PROFESSIONAL Alpská relaxační směs je ve vysoké míře zastoupena jedlovou, kosodřevinovou a tymiánovou silicí – ideální kombinace k osvěžující masáži urychlující regeneraci i na tzv. těžké nohy. Masážní olej PROFESSIONAL Regenerační, jak už název napovídá, má relaxační a zklidňující účinky, je tak vhodný i při stresu a nervovém vyčerpání.

Masážní svíčky zklidní mysl i tělo
Existuje spousta dobrých důvodů, proč mít svůj domov zásobený svíčkami – naplňují vzduch sladkou, relaxační vůní, vytvářejí zenové prostředí, které vám pomůže uvolnit se na konci dlouhého dne, a mohou navodit i romantickou náladu. Masážní vonné svíčky Green idea – černá orchidej, zelený čaj s opuncií, santal dřevo a lotos květ – ovoní nejen celý byt, ale navodí i příjemnou atmosféru. Po rozehřátí se bambucké máslo s voskem a mandlovým olejem rozpustí v luxusní masážní olej, který vaši pokožku provoní a současně ji zanechá hebkou a vyživenou. Kromě masáže lze rozehřátý vosk použít jako výživný tělový olej po bublinkové koupeli.

Záchrana při bolestech hlavy
Trápí vás časté bolesti hlavy a analgetika se stala vaším tichým společníkem? Právě bolesti hlavy jsou v současné době velmi častým civilizačním problémem, kterým trpí více než 30% populace. Pro 10 % populace jsou obtíže až paralyzující, zde potom hovoříme o migrénách. „Věta „Bolí mě hlava,“ je snad jednou z nejčastěji pronášených v moderním světě. Proto mě napadlo povolat na pomoc bylinky, jak je to u nás zvykem. Např. kopretina řimbaba se dlouhodobě používá při migrenózních stavech stejně jako vavřín neboli bobkový list,“ prozrazuje Jiří Pantůček. Proto vznikl doplněk stravy Migreen, který významně tlumí třeštění hlavy až o 75 %, včetně migrenózních stavů (výsledky spotřebitelské studie).

Pomocník při problémech se spánkem
Poruchy spánku jsou velice rozšířeným problémem, kterým trpí více než polovina populace. Při řešení poruch spánku, bychom v první řadě měli dodržovat spánkovou hygienu. Což znamená: chodit spát ve stejnou dobu, nevystavovat se stresovým situacím, nesledovat před spaním televizi či mobilní telefon a další. Pokud to k vyřešení problému nestačí, je vhodné zamyslet se nad šetrným, nenávykovým a zdravotně nezávadným řešení pomocí bylin. Jedinečná bylinná kompozice Sleepgreen tlumí projevy stresu, pomáhá plnohodnotné relaxaci a potlačuje poruchy spánku.

Masážní olej PROFESSIONAL – Alpská relaxační směs, 200 ml za 148 Kč
V této horské kompozici je ve vysoké míře zastoupena jedlová, kosodřevinová a tymiánová silice. Proantokyanidy v jedlové silici se používají k osvěžující masáži k urychlení regenerace a na tzv. příznaky těžkých nohou. Směs bylin působí stimulačně – bylinky současně překrvují a čistí, což má příznivý vliv na pokožku. Vhodný k dlouhotrvající rehabilitační, relaxační i sportovní masáži.

Masážní olej PROFESSIONAL – Regenerační, 200 ml za 148 Kč
Zvolené silice – cedrové dřevo, kananga vonná i levandule lékařská – mají celkově relaxační a zklidňující účinek. Olej má regenerační účinek na pokožku, vhodný je i k celkové regeneraci při stresu a nervovém vyčerpán. Regenerační směs má navíc velmi příjemnou vůni.

Masážní svíčka zelený čaj s opuncií/ santal dřevo / lotos květ /černá orchidej, 30 ml za 168 Kč
Masážní vonné svíčky Green idea nabízí zajímavou alternativu k masážním olejům. Krátce po zapálení svíčky místnost prostoupí jedna ze čtyř unikátních vůní. Jemná kompozice přírodních vosků, olejů a rostlinných silic probudí smysly a umocní pocit relaxace a pohody.

Migreen, doplněk stravy, 90 ks za 398 Kč
Doplněk stravy Migreen v sobě kombinuje extrakty z 10 rostlin, hořčík a komplex vitaminů B. Doporučujeme používat také ke tlumení premenstruačního diskomfortu, nejlépe v kombinaci s pupalkovým olejem.

Sleepgreen, doplněk stravy, 90 ks za 398 Kč
Doplněk stravy Migreen v sobě kombinuje extrakty z 10 rostlin, hořčík a komplex vitaminů B. Doporučujeme používat také ke tlumení premenstruačního diskomfortu, nejlépe v kombinaci s pupalkovým olejem. Doslova vás ukolébá do hlubokého spánku.

Značka Green idea se zrodila z touhy a nadšení čerpat léčivou sílu z rostlin. Vznikla po dlouholetém působení a výzkumu společnosti Topvet vyrábějící přírodní kosmetiku, doplňky stravy a tinktury. Značka Green idea je prémiovou řadou české společnosti Topvet, za níž stojí rodinná tradice již od roku 1990. Přípravky splňují přísná kritéria bio kosmetiky, neobsahují ropné deriváty, syntetická barviva, parfémy, konzervanty a živočišné látky.

Zdroj a foto: Green idea

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *