Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Kávy čas…

S čím máte spojenou vůni kávy? S hektickým ranním vstáváním, s obědovou pauzou v práci nebo s rychlým dobitím energie před odpoledním cvičením? Zažijte první říjnový den, který celosvětově patří právě kávě, úplně jiný pocit! Zpomalte, zvolněte a vnímejte sebe a svět kolem sebe… A svou kávu si trošku okořeňte – přidejte tam trošku více lásky, něhy nebo podzimních barev skořice, čokolády či karamelu a vznikne váš jedinečný kávový recept! Značka KRUPS vám poradí, jak začít.

Šetrný k přírodě
Plnoautomatický kávovar KRUPS EVIDENCE ECO (EA897) byl navržen pro všechny kávové gurmány, kteří touží po dokonalé kávě od ristretta přes cappuccino až po latte macchiato s ohledem na životní prostředí. Už při pohledu na balení postřehnete, že tento kávovar bude opravdu eco-friendly. KRUPS EVIDENCE ECO je vyroben ze 62 % recyklovaných materiálů a sám je recyklovatelný až z 90 %. Během jeho výroby je použito co nejméně komponentů a ty, ze kterých je vyroben jsou maximálně odolné, aby dlouho vydržely plnit svou funkci. Díky patentované technologii Quattro Force budete mít pocit, že máte doma zkušeného baristu, který připraví kávu přesně podle vašich představ – správné aroma, dokonalá chuť a v případě mléčné pěny budete mít pocit, že popíjíte kávu na obláčcích! Kávovar je vhodný pro páry či větší návštěvy, jedním stisknutím připravíte až dvě cappuccina najednou.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 15 let za přiměřenou cenu – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Zdroj a foto: www.homeandcook.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *