Dokumentární film Bulgari Inside the Dream

První dokumentární film pojednávající o klenotnickém domě vznikl v produkci Terminal 9 Studios. Světovou premiéru měl během Mezinárodního filmového festivalu v Torontu a nyní je k dispozici v přibližně 100 zemích prostřednictvím streamovací služby Prime Video.  

Poprvé v historii můžeme detailně nahlédnout do úžasného světa klenotnického domu: Bulgari otvírá své brány a odhaluje fascinující tajemství, skrývající se za výrobou úžasných kolekcí vysokého šperkařství. Máme jedinečnou příležitost podívat se do zákulisí celého kreativního procesu Bulgari, nahlédnout pod pokličku výroby, nechat se okouzlit úžasnými drahými kameny i šperky, které zdobí červené koberce po celém světě. Prostě sledovat vše od první snové vize až po působivou realizaci.

Dokumentární film, dostupný na streamovací službě Prime Video, vznikl v produkci Terminal 9 Studios. Jeho režisérem je talentovaný Matthieu Menu, jehož hvězda stoupá strmě vzhůru. Premiéra se uskutečnila na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, kde klenotnický dům Bulgari figuroval jako oficiální dodavatel šperků.

Vzrušující pouť od úžasného drahého kamene k vzácnému mistrovskému dílu probíhá pod taktovkou Lucii Silvestri, kreativní ředitelky šperkařské sekce Bulgari. Lucia je známá tím, že nakupuje ty nejzvláštnější drahé kameny na světě. Svou profesi se učila přímo od rodiny Bulgari a během let se dokázala neuvěřitelně vypracovat v oblasti, kde tradičně dominují především muži. Svou inspiraci čerpá, stejně jako celý dům Bulgari, z krásy Věčného města, Říma. Opravdu si vychutnává každý jeden krok, který se skrývá za tvorbou mistrovských děl vysokého šperkařství. Den za dnem tak stojí u zrození magické krásy.

Každá část této cesty odkrývá jedinečný talent a umění. Ať už se jedná o hledání vzácných kamenů v indickém Džajpuru, vizualizaci jedinečných kousků v římském sídle Bulgari či mistrovskou řemeslnou práci v dílně Bulgari, která je utajeným místem, kde vznikají ty nejexkluzivnější šperky.

Hlavním posláním šperku je ale samozřejmě to, aby byl nošen. Zde se každodenní mise Bulgari prolíná s životem pěti výjimečných žen, dlouholetých obdivovatelek římského klenotnického domu. Jsou jimi americká herečka Zendaya, italská podnikatelka v digitální sféře a módní ikona Chiara Ferragni, zpěvačka formace BLACKPING Lalisa alias LISA, supermodelka Lily Aldridge a indická herečka žijící v USA Priyanka Chopra Jonas.

Toto hvězdné seskupení všestranně zaměřených žen, s rozličným původem, životním příběhem i talentem, spojuje intimní, osobní a inspirující pouto. A také láska ke kráse a dechberoucím šperkům.

Mezi ně jednoznačně patří neodolatelný náhrdelník Serpenti Hypnotic Emerald, který je opravdovým uměleckým dílem. Jeho zvlněné linie zdobí diamanty a smaragdy, mezi nimiž vyniká okouzlující 93,83karátový kolumbijský smaragd v brusu kabošonu. První osobou, která si tento šperk mohla obléci, byla právě Zendaya. Na rudém koberci během 78. ročníku Filmového festivalu v Benátkách tak opravdu zazářila a předvedla světu úžasný výsledek procesu, který trval plný jeden rok.

Nechte se okouzlit příběhem, plným vášně, mistrovského umění a nikdy nekončícího hledání zázraků. Sen totiž představuje záblesk radosti, který může vyústit v něco opravdu jedinečného.

Dokumentární film „Inside the Dream“ je nyní k dispozici na Prime Video v přibližně 100 zemích světa.

Zdroj a foto: Bulgari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.