Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

BydleníZe života

Páčkové vypínače OBZOR poprvé na veletrhu Light + Building!

Český výrobce domovní i průmyslové elektroinstalace OBZOR je jedním z vystavovatelů letošního ročníku světového veletrhu Light + Building který se ve dnech 2. až 6. října 2022 koná jako tradičně ve Frankfurtu nad Mohanem. OBZOR zde poprvé prezentuje kolekci originálních páčkových vypínačů VECTIS, kterou si můžete prohlédnout v hale 11.1 na ploše B92.

Veletrh Light + Building, který je každoroční přehlídkou celosvětových trendů a novinek v oblasti domovních vypínačů a zásuvek i produktů průmyslové elektroinstalace, otevřel v neděli brány svým návštěvníkům. Mezi letošními vystavovateli se po čtyřech letech opět představuje zlínský výrobce OBZOR a poprvé tak zde prezentuje nejnovější řadu domovní elektroinstalace VECTIS s páčkovým ovládáním. „Kolekce VECTIS navrací domovní elektroinstalaci možnost páčkového ovládání, které bylo dříve poměrně běžnou záležitostí, ale dnes už se na něj téměř zapomnělo. Proto jsme se jej ve spolupráci se společností ISD rozhodli znovu probudit, avšak v doprovodu současného minimalistického designu,“ říká Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu společnosti OBZOR Zlín, a pokračuje: „Na veletrhu Light + Building si mohou návštěvníci prohlédnout vypínače a zásuvky VECTIS v kompletní kolekci jejich vzhledu – jejich tenký hliníkový panel v kulatém nebo obdélníkovém tvaru je dostupný v celkem devíti exkluzivních odstínech: matná bílá, matná černá, zlatá, stříbrná, zlatá patina, broušené zlato, broušená měď, broušený hliník a broušený titan.“ Vypínače VECTIS lze vybavit jednou nebo dvěma odolnými páčkami v bílé, černé, zlaté a patinované barevné variantě. Panely této kolekce umožňují až čtyřnásobné provedení ve svislém i vodorovném řazení a navíc nabízí přelomový způsob montáže, jelikož jsou magnetické – stačí je nasadit na přístroj a jemně zarovnat do roviny.

Český výrobce OBZOR Zlín na veletrhu připomíná také své další kolekce domovních vypínačů, a to RETRO s kulatým rámečkem a otočným i páčkovým ovládáním, DECENTE s elegantním čtyři milimetry tenkým obdélníkovým rámečkem s 3D efektem i ELEGANT v širokém barevném spektru. Část expozice je pak věnována také vačkovým spínačům VSN a VSR, jejichž výrobě se OBZOR věnuje již více než padesát let.

Letošního ročníku veletrhu Light + Building se účastní 1 500 vystavovatelů z celkem 46 zemí světa.

Zdroj a foto: www.obzor.cz a www.domovnivypinace.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *