Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZe života

Soutěž o nejlepší vánočku je v plném proudu, zapojte se!

Svaz pekařů a cukrářů v ČR uspořádal soutěž pro všechny sedmáky, osmáky a deváťáky ZŠ. Úkol zní jasně: upéct vánočku a pochlubit se s ní světu. Můžete se zapojit až do 18. prosince. Nepromarněte šanci vyhrát poukaz na nákup sportovního vybavení!

Všichni žáci 7.–9. tříd základních škol, zbystřete! Staňte se na chvilku pekařem a k tomu získejte možnost vyhrát parádní cenu! Zapojte se do soutěže pořádané Svazem pekařů a cukrářů v ČR, jejíž zadání se točí, jak jinak, kolem pečení.

Letošní disciplína je s ohledem na roční dobu předvídatelná, stačí, když upečete vánočku. S tou se pak musíte spolu se zákonným zástupcem vyfotit a fotografii poslat. Nechte poslání na zákonném zástupci a sami raději plánujte, co s případným vyhraným poukazem na nákup sportovního vybavení provedete.

Přesné znění podmínek soutěže naleznete na oficiálních webových stránkách soutěže www.stansepekarem.cz/soutez-upec-vyfot-vyhraj/.

„Pokud vás pečení aspoň trochu baví nebo jste pro každou legraci a nebojíte se výzev, vrhněte se na svoji vánočku a zapojte se do soutěže, i kdyby to měla být vaše vánočková premiéra. Třeba právě váš výtvor bude ten nejlepší a příjemná výhra bude vaše. Nic neriskujete, můžete jedině získat,“ vyzývá k soutěži Bohumil Hlavatý, výkonný ředitel Svazu pekařů a cukrářů v ČR.

Fotografie splňující podmínky budou 22. prosince 2022 vyvěšeny na instagramovém profilu @stansepekarem a šest soutěžících, kteří do 31. ledna 2023 získají nejvíce srdíček, vyhraje poukaz v hodnotě 5000 Kč na nákup sportovního vybavení.

Svaz pekařů a cukrářů v České republice, z. s. (SPaC ČR), je potravinářské profesní sdružení, které hájí zájmy firem podnikajících v pekařském a cukrářském oboru a podporuje jejich činnost. V současné době sdružuje 130 členů – pekáren a cukráren, dodavatelů strojního zařízení, surovin, služeb a potravinářských škol.

Zdroj: www.svazpekaru.cz, foto: archiv Shutterstock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *