Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Může backpack nahradit smart tašku?

Jestliže chcete jít s dobou, bude dobré zařadit do šatníku i módní zavazadlo. Letos jsou v kurzu tzv. backpacky . Jsou lehké, funkční a nabízí kompromis mezi klasickým sportovním a mini batohem či vakem. Dalším hitem jsou i smart batohy. Ty jsou velmi propracované a není tedy divu, že si je oblíbili muži, ženy i děti po celém světě. Na následujících řádcích se tak na backpack a smart tašky podíváme pěkně zblízka.

Kdo ocení smart bag a kdo spíše klasický backpack?
Smart bag je určen zejména pro ty uživatele, kteří cestují s notebookem, tabletem či s jiným smart zařízením. Využijete ho tedy i na chytrý telefon. Tento model batohu využívají nejčastěji studenti nebo pracující ženy a muži, kteří chtějí mít svá chytrá zařízení stále po ruce. Smart batoh disponuje výstupním portem nebo i více porty, které jsou připraveny k okamžitému použití. Klasický backpack je pak řešením pro všechny muže, ženy a děti, kteří hledají lehký městský batoh a nepotřebují v něm nosit smart zařízení. Ne každý musí být stále online. Oba zmíněné modely batohů mohou mít různý počet kapes. Smart tašky mnohdy disponují i kvalitním polstrováním. To však bývá odlehčené. Smart bag i backpacky jsou trendy. Určitě tak nemusíte mít strach, že by jeden model nahradil druhý. Právě naopak! Oba dva modely batohů jsou stále v kurzu a v šatníku je tak můžete mít klidně zároveň. Na služební cestu nebo do školy využijete smart bag a cestou do města na nákupy nebo do parku pak můžete zvolit stylový backpack. Obecně bývají smart tašky laděné spíše elegantně. Na trhu však narazíte i na modely s potiskem nebo s výraznějším logem. Ve finále tak vždy záleží na vás a na vašem jedinečném vkusu. Zmíněné modely batohů lze vybírat i v kamenných prodejnách CCC. Smart bag i backpack mohou nosit ženy i muži všech generací.

K jakým oděvům a dalším módním doplňkům můžeme smartbag a backpack kombinovat?
Oba modely batohů se hodí zejména do volnočasového nebo do business outfitu. Ženy je mohou nosit i k trendy plisovaným nebo k trapézovým sukním. Hodí se však i k šatům nebo k legínám. Dámy je pak mohou kombinovat i s kalhotami typu chino nebo s klasickými plátěnými kulotkami. Smart bag lze sladit i s trendy džíny s vysokým pasem a se zúženou nohavicí. Obléci k němu můžete i kabát nebo módní parku. Muži pak často volí pánské batohy a džíny s tzv. roztrhanými koleny. K backpacku vám budou slušet i sportovní outdoorové kalhoty. Vsadit můžete např. na cargo kousky s praktickými kapsami. Smart bag je většinou zpracován v elegantním duchu. Díky tomu se hodí i na pracovní schůzky nebo konference. Ostudu si s ním neuděláte ani na pracovní cestě. Smart bag je pak oblíben i mezi žáky a studenty. Ti k němu často oblékají košile, polo trika nebo trička s potiskem. Myslete na to, že smart taška i backpack jsou považovány za módní doplňky. Ty by k sobě měly vždy ladit nejen barvou, ale také strukturou. Tím se váš outfit vkusně sjednotí a bude působit elegantně. Městské batohy i doplňky můžete koupit i v obchodech CCC.

Podle jakých dalších kritérií vybírat nový městský batoh?
Ať už si vyberete smartback nebo backpack, bude dobré, když bude vyrobený z kvalitních a odolných materiálů. Velké oblíbenosti se těší zejména funkční kousky, které vaše věci ochrání před sněhem či před deštěm. Volit můžete batohy ze syntetických i z přírodních materiálů. V letošní sezóně budou in zejména backpacky a smart batohy v koženém provedení. Přírodní kůže má mnoho výhod. Je odolná, vysoce módní a batoh se tak hodí se i do elegantně laděných outfitů. Jako bonus jsou pak smartbacky a backpacky z pravé kůže i tzv. udržitelné. Stylové kousky najdete i na e-shopu CCC. V kurzu jsou pak i modely, které jsou opatřené všitou pláštěnkou. Smartbag a backpack můžete vybírat i na základě designu a barvy. Dále je dobré vybírat městský batoh podle počtu kapes a přihrádek. Každý z nás si vystačí v práci nebo ve škole s jinak velkými kapsami na věci. Pečlivě tedy promyslete, zda vám bude velikost kapes batohu vyhovovat.

Foto: archiv CCC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *