Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Je dobojováno! Vítězem letošní řady MasterChef Česko se stal vousáč Martin

MasterChef Česko je pro letošní rok u konce a vítěz se může těšit z trofeje i výhry v podobě částky jeden milion korun a možnosti vařit po boku Radka Kašpárka v jeho nové restauraci. Svým finálovým menu porotu nakonec nejvíce ohromil typograf Martin Pecina, který porazil své dvě soupeřky a jako jediný muž ve finále se provařil až k vítězství.

„Neuvěřitelné se stalo skutečností. Já jsem překvapen, zaskočen a nevím, co mám říct. Vždycky je ale lepší něco vyhrát než to prohrát, takže určitě mám radost,“ svěřil se vítěz se svými pocity bezprostředně po finále, k čemuž vzápětí dodal: „Vyhrát MasterChefa mi přišlo zhruba stejně pravděpodobné, jako že zvítězím v soutěži o královnu krásy. Pak jsem se ale dočetl, že soutěž Miss Greater Derry, pořádanou pro dívky od sedmnácti do čtyřiadvaceti let, vyhrál devatenáctiletý muž Brian Nguyen, a rázem pochopil, že nic na světě není nemožné. Aleluja!“

Martin si pro porotu připravil menu inspirované jeho oblíbenými zabijačkami a převážně z vnitřností uvařil nápadité, dobře promyšlené pokrmy, které se vhodně doplňovaly a překvapily svou chutí i kvalitou zpracování. Spolu s ním vařily ve finále ještě Betty a Terka, které pojaly své degustační menu každá po svém, aby je co nejlépe vystihovalo. Betty se inspirovala rodinnou chalupou, na niž má jen ty nejkrásnější vzpomínky, Terka zase svým postupem v soutěži a vším, co se v jejím průběhu naučila.

I když dámy nakonec nedosáhly na vítězství, Martinovi výhru přejí. „Martin to měl skvělé, měl to fakt geniální a já doufám, že má z vítězství větší radost, než jakou projevil navenek,“ shrnula svoje pocity po finále Betty a Terka za sebe doplňuje: „Já jsem si přála, aby vyhrál někdo, kdo není takovým tím klasickým prototypem vítěze a jsem vážně šťastná, že to vyhrál Martin.“

Martin přebírá štafetu po loňské vítězce Besky a my mu k výhře srdečně gratulujeme!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *