Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Pigy a Lily se chystají na hory s pestrým programem pro celou rodinu. Navštíví lyžařská střediska po celé ČR

Prasátko Pigy a jeho kamarádka Lily opět vyráží na velkou zimní show. S pestrým programem pro celou rodinu navštíví postupně nejoblíbenější lyžařská střediska po celém Česku. Jízdu odstartují 7. ledna 2023 ve Ski areálu Červenohorské sedlo v Jeseníkách, další zastávky budou následovat každou sobotu až do půlky února.

Pigy a Lily postupně navštíví Jeseníky, Krušné hory, Šumavu, Jizerské hory, Krkonoše i Ještěd.  „Vždy od 11 do 15 hodin se malí i velcí návštěvníci mohou těšit na bohatý program plný písniček a představení. Oblíbená dvojice prasátek Pigy a Lily si pro zpestření programu pozvala barevné zpívající postavičky s představením Mlsotkové, těšit se můžete na kouzelnickou zimní show, Jakuba a zpívajícího ptáka Léééňu. Dorazí i známý moderátor Frekvence 1 Tomáš Fíla, kterého spolu se žlutým offroadem na sjezdovce určitě nepřehlédnete,“ uvádí Zdeňka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Active Radio. Tomáš Fíla ji doplňuje: „Našim posluchačům budeme do éteru Frekvence 1 přinášet z místa aktuální zpravodajství o sněhové nadílce, jaké tam jsou tratě a co všechno mohou zažít. Společně budeme testovat nejen naše lyžařské schopnosti, ale i lyže. Budeme součástí celodenního programu jak pro děti, tak dospělé.“

Termíny a místa:
7. 1. Ski Červenohorské sedlo v Jeseníkách
14. 1. Ski Plešivec v Krušných horách
21. 1. Ski Špičák Železná Ruda na Šumavě
28. 1. Ski Tanvaldský špičák v Jizerských horách
4. 2. Ski Ještěd
11. 2. Ski Bubákov Herlíkovice v Krkonoších
18. 2. Ski Harusák v Novém Městě na Moravě
Program bude probíhat vždy pod sjezdovkou, vstup je zdarma.

Zdroj a foto: https://www.pigy.cz/novinky/hory-2023/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *