Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Bohatá hříva do 2 minut! Zajistí ji suchá koupel

Vlasy pod čepicí často plihnou a více se mastí. Co teď, když víme, že je každodenní mytí zbytečně zatěžuje a může jejich kvalitu zhoršit? Pokud se vám vlasy zmastí už do 2 dnů, zkuste suchou koupel. Je to jednoduché – stačí si zvolit přípravek, který funguje.

Suchý šampon AMICA ve formě jemného prášku odmašťuje vlasy rychle a spolehlivě. Navíc má přírodní složení a zajímavá je i jeho doslova přátelská cena. Obsahuje speciálně upravený rýžový škrob, který zbaví vlasy mastnoty suchou cestou. Stačí je posypat u kořínků, po chvilce jemně vytřít ručníkem a rozčesat. Budete překvapeni, jak snadno získají zpět svůj objem a půvab i bez mytí. A celou proceduru hravě zvládnete do 2 minut!

Suchý šampon Amica umožní prodloužit cyklus mezi mytím a tím chrání zdraví vlasů. Na rozdíl od různých sprejů má prášek Amica 100% čisté složení bez dalších přísad, proto vlasy zbytečně nezatěžuje.

Amica suchý šampon je v prodeji v drogeriích a e-shopu Alpa za přátelskou cenu 33 Kč. Vyzkoušejte!

Zdroj a foto: www.alpa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *