Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Golden Goose vstupuje do Swarovski Creators Lab

Swarovski Creators Lab spolupracuje s luxusní značkou tenisek a oblečení Golden Goose a představuje novou řadu, která kombinuje krystalický styl s italskou ruční tradicí. Limitovaná kolekce zahrnuje dvě nové verze ikonických tenisek Golden Goose Super-Star zdobené krystaly Swarovski a jedinečný skateboard s krystalickým designem inspirovaným vlajkou Golden Goose.

Tyhle úchvatné novinky dorazí včas na svátky – kombinace motivu hvězdy Golden Goose a kouzla krystalů Swarovski je pro toto magické roční období ideální.

STREETOVÝ STYL PROSYCENÝ KRYSTALY
Model Super-Star byl inspirován skateovou scénou v kalifornském Los Angeles a byl první teniskou Golden Goose s ikonickou hvězdou značky – tento koncept vznikl během výletu do skateparku na Venice Beach. Pro tuto spolupráci byl původní design Super-Star proměněn oslnivou úpravou Swarovski.

Růžová barevná varianta je ručně vyrobena z růžového semiše s hvězdou z bílé kůže, patními výstupky a vložkami z ledového semiše a celoplošným zdobením růžovými krystaly. Druhý ručně vyráběný pár je vyroben z bílé kůže s hvězdičkami ze semiše, patními záložkami a vložkami a celoplošnou ozdobou z čirých krystalů. Pestrá škála ručně nanášených krystalů různých tvarů a velikostí dodává těmto výrazným stylům extra objem a působivost.

Skateboard je jedinečný a sběratelský umělecký kousek. Jeho elegantní černá horní část je opatřena decentním krystalickým páskem s nápisy Swarovski a Golden Goose, zatímco spodní strana je poseta krystaly Swarovski v grafické interpretaci vlajky Golden Goose v čirých, šedých a černých krystalech.

Golden Goose for Swarovski Creators Lab byly uvedeny na trh 2. prosince 2022. Skateboardy (limitované na pouhých 10 kusů) a růžové tenisky (limitované na pouhých 100 párů) budou k dostání exkluzivně na swarovski.com a ve vybraných prodejnách Swarovski. Bílé tenisky (limitované na 250 párů) budou k dostání online a ve vybraných prodejnách Swarovski a Golden Goose.

O SWAROVSKI
Společnost Swarovski je místem, kde se setkává kouzlo s vědou. Swarovski sjednocuje všechny části své organizace pod jednou strhující myšlenkou a přináší úžasný nový svět uměleckého mistrovství v broušení křišťálu. Společnost, založená v roce 1895 v Rakousku, navrhuje, vyrábí a prodává křišťály nejvyšší světové kvality, polodrahokamy, Swarovski Created Diamonds a zirkony, umělé diamanty, šperky a doplňky, a také křišťálové předměty a doplňky do domácnosti. Swarovski Crystal Business tvoří společně se svými sesterskými společnostmi Swarovski Optik (optické přístroje) a Tyrolit (brusiva) skupinu s názvem Swarovski Group.

Zodpovědný přístup k lidem i k planetě byl vždy nedílnou součástí historického odkazu společnosti Swarovski. To se odráží v dnešní dobře zavedené agendě udržitelnosti se vzdělávacími programy zaměřenými na mládež a nadací, která podporuje posilování lidských práv a ochranu přírodních zdrojů pro dosažení pozitivního společenského dopadu.

O GOLDEN GOOSE
Golden Goose je kolektiv založený na vášni pro dokonalé nedokonalosti, výtvory, které jsou autentické a jedinečné.
Zrodila se v roce 2000 a během několika let se stala jednou z nejúspěšnějších italských značek posledního desetiletí, jejímiž charakteristickými rysy se staly extrémně vysoká kvalita a smysl pro detail spolu s ikonickým zažitým podpisem.

S ambicí přinést světu italskou ruční tradici značka propaguje řemeslnou zručnost a výrobu Made in Italy a vytváří každodenní šatník, který kombinuje italskou nositelnost s městským vintage nádechem.

K dnešnímu dni je značka Golden Goose přítomna v Asii, Evropě, na Středním východě a v Americe, má více než 160 přímých prodejen a silnou online a velkoobchodní distribuci.

Zdroj a foto: Swarovski 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *