Na trh uvádí minimalistickou Urban kolekci oblečení

Vasky za sebou mají navzdory nelehké době úspěšný rok, ve kterém stihli představit řadu novinek: první veganské Vasky, barefoot modely, dámské baleríny i unisexové chelsea boots. Nyní přichází s vlastní kolekcí oblečení s názvem Urban. Minimalistické mikiny a trička pro ženy i muže jsou vyrobené v České republice a dostupné ve třech barvách a velikostech od XS až po XL.

Vasky od hlavy až k patě
Kožené boty a doplňky teď doplňuje i kolekce oblečení, která splňuje to, co je pro Vasky zásadní ─ česká výroba, důraz na kvalitu a minimalistický design nevycházející z módy. Design Urban kolekce se neřídí trendy, je nadčasový. Zaměřili jsme se především na kvalitu zpracování a nenápadné prvky, které každému, kdo si oblečení vezme na sebe, okamžitě prozradí, že kolekce byla navržena s citem pro detail,” popisuje designér firmy Vasky Martin Brna.

V Urban kolekci zákazníci najdou béžovou oversize mikinu s kapucí i bez kapuce a černé a bílé slim tričko pro ženy i pro muže. „Kolekci oblečení jsem měl dlouho v plánu. Beru ji jako první vlaštovku, na kterou chceme navázat dalšími modely. Mám obrovskou radost, že se nám podařilo najít kvalitní české poctivé výrobce,” prozrazuje Václav Staněk, zakladatel značky Vasky.

Mikiny mají béžovou barvu a logo Vasky na hrudi, díky teplému počesu příjemně hřejí. Jemné detaily, vhodně zvolená neutrální barva a kvalitní výroba z nich dělá nadčasový kousek, který se dá lehce kombinovat. Bílé a černé slim tričko je naprostým základem šatníku. Díky minimalistickému designu a kvalitnímu materiálu vydrží několik sezón stejně jako Vasky boty. „Nová kolekce oblečení pro nás znamená vstup do zcela nových vod. Stejně jako pro naše zákazníky, ani pro nás neexistují žádné hranice. Jsme nadšení, že můžeme přijít s něčím novým a procestovat kus světa s Vaskami nejen na nohách, ale i na hrudi,” doplňuje marketingový ředitel značky Vasky Marek Dobrý.

Mikina s kapucí stojí 1 899 Kč, bez kapuce 1 699 Kč, trička stojí 799 Kč. K dostání na e-shopu.

Zdroj a foto: Vasky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.