Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Novinka, která vás vezme za srdce: Nutella Biscuits pro ty nejsladší společné chvíle!

Není nad to se setkat se svými nejbližšími, společně se bavit a při tom si vychutnávat něco dobrého. Překvapte svou rodinu a přátele novinkou a dejte si spolu lahodné sušenky Nutella Biscuits. Každý si je zamiluje! Křupavé sušenky s krémovým srdcem z pomazánky Nutella® jsou přímo stvořené pro společné chvíle, které tak budou ještě výjimečnější.

Také občas sníte o spojení oblíbené pomazánky Nutella® s delikátní sušenkou pro dokonalý požitek? Odteď stačí sáhnout po Nutella Biscuits a nechat se unášet jejich jedinečnou chutí. Dozlatova upečená křupavá sušenka je vyrobena z kvalitních surovin a je vytvarovaná tak, aby ukrývala bohaté krémové srdce z pomazánky Nutella®.

Balení kulatých sušenek přináší vašim chuťovým buňkám vše, co máte na pomazánce Nutella® tak rádi. Jediné, co potřebujete navíc, je vaše rodina a přátelé. Protože Nutella Biscuits chutnají nejlépe s těmi, kteří jsou vašemu srdci nejbližší.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *