Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Využijte povánoční výprodeje na Floře

Ačkoli Vánocům už odzvonilo, odměňovat se pěknými dárečky a pozornostmi můžete stále. Dorazte do Atria Flora a využijte příjemných povánočních slev, které tu na vás čekají na každém rohu.

Leden má těžkou úlohu – Vánoce jsou už za námi, ale zima je stále v plném proudu, noci jsou pořád ještě dlouhé a dny chladné, tma či šero po většinu času převládá nad sluncem a světlem. Zpříjemněte si tento měsíc a vyrazte na povánoční lednové výprodeje, které na vás čekají v Atriu Flora.

Slevové nabídky si připravila celá řada obchodů. Výhodně tak seženete například kvalitní značkovou obuv, ve které prochodíte tuto i řadu dalších zim. Nebo si můžete udělat radost v podobě nového kousku oblečení – široký výběr potěší muže i ženy a bezpochyby ulovíte nové kousky i pro děti.

Pokud už jste od hlavy až k patě vybaveni, třeba využijete nabídky na hýčkání svého těla i pleti a uděláte si radost v podobě voňavých kosmetických produktů. Čekají na vás výrazné slevy i dárky k nákupu, a můžete si tak naplno užít lednový relax.

Potřebujete nové brýle? Chystáte se na hory a potřebujete si chránit zrak? Přijde vám vhod nové nádobí, nové hrnce anebo jen chcete nového kuchyňského pomocníka? To vše a mnohem víc seženete na Floře a přitom ušetříte.

Kompletní informace o akcích a slevách v Atriu Flora najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/AtriumFlora či Instagramu Atrium Flora.

Foto: archiv Atrium Flora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *