Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Anna Julie Slováčková se pustila do boje s bulvárem

Zpěvačka Anna Julie Slováčková (27) se k ožehavým tématům nikdy příliš veřejně nevyjadřovala. Teď však přišla změna. Svůj postoj nyní sděluje způsobem sobě vlastním – písní!

Dcera herečky Dagmar Patrasové a hudebníka Felixe Slováčka první únorový pátek vydala nový videoklip s názvem Nejsem to já. V něm mimo jiné popisuje beznaděj spojenou s bulvárními články, jež o ní a její rodině pravidelně vychází. „V momentě, kdy jsou kauzy založené na lži a já o těch článcích ani nevím, tak mě to samozřejmě vždycky rozčílí,“ prozradila zpěvačka s dovětkem, že přesto moc prostředků na obranu nemá. Vzala to proto do svých rukou a vše, co měla na srdci, řekla videoklipem Nejsem to já.

„S režisérkou Marií Korostelovou jsme si na toto téma hodně povídaly a ona pak přišla se scénářem, že se na mně budou promítat různé náhodně sebrané články a nenávistné komentáře, na základě, kterých si na mě lidé dělají názor, aniž by mě znali nebo si ty informace ověřili,“ vysvětlila nám, proč se k tomuto kroku odhodlala.

„Setkávám se s tím poměrně často. Nevadí mi, když se píše něco, co je pravda, i když to třeba není příjemné. Zrovna o mé rodině se ale velmi často šíří vysloveně lži a mnozí redaktoři si ani nedají tu práci, aby mi zavolali a zeptali se, jak to je,“ posteskla si Anna Julie Slováčková. „Není to navíc záležitost pouze známých osobností. Úplně stejně se mnohdy cítí i obyčejní lidé, které si někdo vzal na paškál na sociálních sítích a veřejně je pomlouval. Nevím, jestli si dotyční pisatelé vůbec uvědomují, jak moc dokáže slovo ublížit,“ dodala. Píseň Nejsem to já bude součástí nové desky Osudová, jež bude vycházet v létě. Slavnostní křest pak proběhne v rámci koncertu v Lucerna Music Baru 4. října.

Hudba: Filip Vlček, Anna Julie Slováčková
Text: Anna Julie Slováčková, Daniel Holý
Hudební produkce: Filip Vlček, Rony Janeček
Mix: Filip Vlček Mastering:
Nick Watson (Fluid Mastering Studios, London UK)
Band: Anna Julie Slováčková, Šimon Keller, Josef Schmied, Matěj Růžička, Karolína Fišerová, Jaroslav Šindler

Foto: Dzianis Krylou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *