Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnMóda

#HeartWritten: Sv. Valentýn s Montblanc

Bílá dárková krabička jako prázdné plátno, neodolatelná výzva k tomu, aby se obal stal vyznáním lásky. Na letošního Valentýna se nový udržitelný dárkový box Montblanc stane kreativním způsobem, jak vyjádřit emoce a sdílet s obdarovaným důvěrná přání. Milostná psaní, náčrtky nebo poezie – když ručně psané vzkazy vycházejí ze srdce, jsou #heartwritten. Ještě osobnější nádech dodává umělecký ředitel Montblanc Marco Tomasetta, který v konceptu zanechal svou vlastní stopu prostřednictvím speciálně vytvořeného nápisu a náčrtku srdce.

Montblanc vybírá ty nejkrásnější valentýnské dárky, které jsou láskyplně zabalené do ručně psaných slov přímo od srdce.

Zatímco vnější obal získává nový význam jako plátno pro vyjádření slov lásky prostřednictvím inkoustu na papíře, Montblanc vybral kolekci smysluplných dárků pro ni i pro něj.

Valentýnské dárky pro ni
Elegantní taška Meisterstück Selection Messenger z kůže s krokodýlím reliéfem, jejíž design je inspirován nadčasovou ikonou luxusu – psacím perem Meisterstück, je elegantním společníkem na každodenní pochůzky. Vyrobená z měkké a matné černé kůže, propracované detaily zahrnují jezdce zipů pokovené palladiem a kožené doplňky, obojí tvarované do hrotu pera.

Kuličkové pero Meisterstück Doué Geometry Classique se zlatou povrchovou úpravou nabízí mimořádný zážitek ze psaní a zachycení myšlenek a nápadů na papír. Sofistikovaný design propojuje charakteristickou černou pryskyřici per Meisterstück s kontrastním, žlutým zlatem potaženým víčkem s jemným geometrickým vzorem.

Červená je barvou lásky a vášně a také barvou zápisníku Notebook #163 Medium, jehož stránky zdobí červené linky. Dokonale doplňuje zážitek z psaní s Montblanc a je místem pro vyjádření upřímných emocí a nespoutané kreativity.

Mezi další originální dárky pro ni patří hodinky Montblanc Bohème Day & Night a pero ze speciální edice Montblanc Muses Marilyn Monroe v okouzlujícím červeném odstínu ozdobené perlou.

Valentýnské dárky pro něj
Hodinky Montblanc 1858 Iced Sea Automatic Date, které jsou novou klasikou v kolekci hodinek Montblanc, přinášejí ducha dobrodružství a jsou prvními sportovními potápěčskými hodinkami značky (certifikát ISO 6425). Hodinky s modrým ciferníkem s ledovcovým vzorem, jehož bylo dosaženo speciální technikou zvanou gratté-boisé, jsou vybaveny jednosměrnou dvoubarevnou keramickou lunetou, gravírovaným dýnkem a zúženým tahem z nerezové oceli, který lze doma snadno vyměnit za jiný řemínek.

Černá kůže, jednoduché a čisté linie – elegantní funkčnost peněženky Meisterstück 10cc s pouzdrem na mince ze zrnité černé kůže z ní činí nezbytný doplněk každého muže. Je vybavena oddělenými přihrádkami na kreditní karty, hotovost a mince.

Sluchátka přes uši Montblanc MB01 jsou ideálním společníkem pro práci i zábavu. Jsou vytvořena z měkké kůže s pohodlným polstrováním a díky funkci aktivního potlačení hluku poskytují pohlcující zvukový zážitek.

Mezi další dárky od srdce pro něj patří hodinky Montblanc 1858 Geosphere, manžetové knoflíčky Montblanc Heritage Rouge et Noir a parfémovaná voda Montblanc Legend Red.

O ZNAČCE MONTBLANC
Vedená průkopnickým duchem již od roku 1906, značka Montblanc způsobila svými průlomovými inovacemi revoluci v kultuře ručního psaní. I dnes tento německý výrobce se sídlem v Hamburku nepřestává posouvat hranice a zdokonaluje řemeslné zpracování svých produktů napříč celým portfoliem: špičkových psacích potřeb, hodinek, koženého zboží, doplňků, vůní a brýlí. S každou další inovací Montblanc nabízí nové funkčnosti a výrazné designy. Ty odrážejí sofistikované dědictví domu a řemeslné zpracování splňující ty nejvyšší standardy. Ikonický znak Montblanc, bílá šesticípá hvězda vyobrazující zasněžený vrchol nejvyšší hory Evropy Mont Blanc, se stal symbolem inovace, dokonalého zpracování, kvality a vyjádření stylu. Se svým původem, hluboko zakořeněným v kultuře ručního psaní, Montblanc nadále prosazuje svoje kulturní odhodlání po celém světě vytvářením rozsáhlých iniciativ na podporu umění a kultury v různých formách.

Butik Montblanc, Pařížská 17, Praha 1

Zdroj a foto: www.montblanc.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *