Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Dvojčata, kam se podíváš

Barbora a Lucie Černé hrají malé podvodnice, které si na tom, že jsou jednovaječná dvojčata, založily živnost. Využívají toho a nejdou pro podvod daleko. Scénáristé si tak připravili zajímavý příběh a pro produkci seriálu to znamená, že jednovaječná dvojčata jsou žádané zboží.

Ústřední dvojice firmy Izy (Lucie Černá) a Tes (Barbora Černá) jsou ty, které jsou pochopitelně nejvíc na očích. Jenže vedle jejich kumpána Charlieho (Marek Němec) sedí i další dívky, které jako by si z oka vypadly. Nikol Danosová coby Anna a Dominika Danosová jako Marie. Všechny jsou jednovaječná dvojčata a hledat je, to je velký oříšek. „Měli jsem velké štěstí, že Nikol a Dominika jsou vystudované herečky, které se sice herectví po studiu nevěnovaly, ale do ZOO je objevil kolega z produkce. Jinak je hereckých dvojčat velmi málo. Co vím, tak Alena a Barbora Mudrovy a Sandra a Viola Černodrinské,“ prozrazuje Veronika Duchková, která se stará o to, aby právě dvojčata byla nalezená a obsazená. „Znovu budeme vyhlašovat konkurz a ostatní dvojčata, která tam hrají v komparzu, hledáme přes castingové agentury,“ prozrazuje, jak se dvojčata dostávají do seriálu. „Takže kdyby se někdo objevil, budeme rádi.“

Přestože jsou Lucie a Barbora jednovaječná dvojčata, rozdíly byste mezi nimi našli, a i tak si je lidi na palce pletou. „Točím s oběma holkami a musím říct, že doteď mi dělá problém je od sebe odlišit. Pokaždé se musím dlouze zadívat a ani tak si nejsem jistá,“ prozrazuje Lída Molínová, která se o domácnost stará jako Ilonka Lišková. Podobně je na tom i Michaela Pecháčková. „Dlouho jsem točila jen s Bárou coby Tes, a jakmile se objevily na place obě, už jsem si přestala být jistá,“ usmívá se seriálová Sid a dodává, že to chce trénink.

Značnou měrou přispívají i maskérky, které lehké odlišnosti jednotlivých hereček usměrňují, aby si byly co nejvíc podobné. „Holky od sebe rozeznáme, samozřejmě, a líčíme je tak, aby se ty rozdíly, které mezi sebou mají, minimalizovaly. Jedna má plnější rty, jiná silnější obočí, jsou to různé nuance a s těmi pracujeme,“ prozrazuje kouzla maskérka seriálu Martina Kalašová. „Hodně v tom pomáhá make-up, tím je sjednocujeme. U holek Černých prozradím, že u Báry doličujeme pihu, kterou Lucka má. Problém je většinou s vlasy. Lucka je má hustější, takže se musí česat tak, aby se to ztratilo. Nikola a Dominika mají dokonce jinou délku, tak jsem to vyřešily drdolem. Musí se zvolit účes takový, aby ten rozdíl nebyl vidět. Jedna je víc pihovatá, a tak je musíme maskovat.“

Největší zápřah v maskérně byl v okamžiku, kdy se na plac dostavilo dvanáct dvojčat. „Jednou jsme je líčily, a když se tam neustále střídaly stejně oblečené, tak už jsem se ztrácely, to přiznám. Jinak v maskérně poznáme, kdo nám usedne do křesla,“ prozrazuje maskérka Martina, která má stále stejný úkol a ten zní, že dvojčata musí být neustále stejná. Toho se musí držet maskérky a kostymérky.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *