Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Nový Primalex Ceramic: barevnější a stále mimořádně odolný

Revoluční čistitelný interiérový nátěr Primalex Ceramic můžete nově tónovat až do 20 000 odstínů – přesně podle svých představ i aktuálních trendů. Navíc je stále mimořádně odolný vůči všem druhům skvrn i šmouhám od gumy, plastu nebo dřeva. Odvažte se a užívejte si čisté stěny beze skvrn v nespočtu barevných kombinací!

Omyvatelnost a tónovatelnost v jednom
Primalex Ceramic nově představuje spojení všech vlastností, které zákazníci od moderních interiérových nátěrů očekávají. Je extrémně odolný vůči všem druhům zašpinění, a navíc už se nemusíte při výběru omezovat na pouhých 23 barevných odstínů.

„Nátěr také oceníte, pokud jste se rozhodli vymalovat svépomocí, protože velmi dobře kryje, snadno se aplikuje a brání vzniku odlesků (tzv. sametování). Testy zároveň prokázaly, že podle technické normy ČSN EN 13300 ho lze kvalifikovat do nejvyšší třídy paropropustnosti,“ doplňuje Radek Kříž, technický poradce značky Primalex.

Vyzraje na skvrny i šmouhy
Skvrnám se za každodenního provozu v domácnosti zkrátka nevyhnete. Ve srovnání s jinými moderními interiérovými nátěry je Primalex Ceramic nejen omyvatelný, ale skutečně čistitelný. To znamená, že všechny běžné i problematické skvrny ze stěn odstraníte pomocí houbičky a saponátu. Nemusíte se přitom bát na houbičku přitlačit nebo použít její hrubší stranu. Ať žijete s dětmi, domácími mazlíčky nebo jste vášnivými kuchaři, z míry už vás nevyvedou skvrny od bláta, džusu, kávy, oleje, červeného vína ani vodou ředitelných fixů.

Do domácností, kanceláří i škol
Tento prémiový čistitelný nátěr oceníte do reprezentativních i vysoce frekventovaných a zatěžovaných místností. Je také skvělou volbou do kanceláří, kde na světlých stěnách krátce po vymalování často zůstanou stopy po předmětech z plastu, dřeva nebo gumy, například od podrážek bot nebo gumových koleček. Ze stěn snadno odstraníte i oděrky od nábytku. „Tuto maximální úroveň čistitelnosti a mechanické odolnosti nátěr získá zhruba po třech týdnech, kdy dojde k jeho dokonalému vyzrání. Po vyčištění si stěny zachovají svůj původní charakter povrchu i elegantně matný a stálobarevný vzhled,“ dodává Radek Kříž.

Primalex Ceramic vytváří povrch, který odolá nejen různým druhům skvrn, ale i dezinfekčním přípravkům. Proto ho lze doporučit také do veřejných prostorů, jako jsou školy, nemocnice či provozovny stravovacích služeb. Díky svým hypoalergenním vlastnostem je navíc vhodný i pro alergiky.

Neomezené barevné variace
Pokud ještě váháte, který odstín Primalex Ceramic nejlépe podtrhne váš interiér, můžete si nechat poradit od odborníků v prodejnách barev, kteří vám navíc zvolenou barvu natónují na počkání. Inspiraci, jak vytvořit dokonalé barevné kombinace, najdete také ve vzorníku Voice of Colour. A pokud jste si oblíbili syté barvy, můžete zvolit elegantní modrozelený odstín Vining Ivy, který společnost PPG vyhlásila barvou roku 2023.

Zdroj a foto: Primalex

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *