Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Darujte jemnost druhým v podobě čokolády Milka

Každý máme ve svém okolí někoho, kdo nám dennodenně pomáhá nebo nám svými skutky zlepšuje den. Může se jednat o maličkosti, drobné činy, které jsou ale mnohdy velkým přínosem. V dnešním uspěchaném světě však tyto činy často opomíjíme nebo je bereme jako samozřejmost a nedoceníme je tak, jak bychom měli.  Značka Milka se proto rozhodla zaměřit právě na tyto zdánlivě obyčejné momenty, při kterých si druzí zaslouží nejen poděkování, ale i malou pozornost třeba v podobě ještě jemnější čokolády Milka.

Darujte kousek jemnosti někomu, kdo vám nezištně pomáhá
Okamžiků s dobrými skutky, které druzí dělají nezištně a nečekají za to žádnou odměnu, je celá řada. Vděk bychom však neměli zapomínat vyjádřit, ať už něžnými slovy, milým gestem nebo darováním drobného dárku. Značka Milka objevila díky průzkumu mezi svými fanoušky nespočet momentů, které se na první pohled mohou zdát všední, ale přitom znamenají mnoho. Stačí se na ně jen zaměřit, stejně jako to udělaly spotřebitelky čokolády Milka a o své příběhy se podělily.

„Moje kolegyně nosí do kanceláře květiny, stále se usmívá a je pozitivní. Bez ní by v práci byla nuda a šeď. Díky ní mám vždycky lepší náladu i já!“

„Vážím si sestřiček v nemocnici, které se krásně starají o mého starého tatínka.“

„Neznámý pán mi dnes nabídl, že mě odveze, když mi ujel autobus. Víc takových lidí, svět by byl hned hezčí!“

„Můj muž mi čas od času udělá večeři, když přijdu po namáhavém dni z práce domů, to mě vždycky moc potěší.“

„Paní pošťačka mi vždy donese dopis s úsměvem, i když bydlíme v kopci a cesta k našemu domu je náročná.“

„Můj soused je rybář a když chytne rybu, tak se přijde pochlubit a rád mi rybu nabídne. Je to od něj moc milé.“

Také vás napadla chvíle, kdy byste kohokoliv ve vašem okolí chtěli potěšit a odměnit za to, co pro vás dělá? Projevte svou jemnost čokoládou Milka, připojte k poděkování vlídná slova a vězte, že druhým vykouzlíte úsměv na tváři, který vás zahřeje u srdce.

Tip: Milka 100 g
Čokoláda Milka má novou, nejjemnější recepturu všech dob. Tabulka čokolády obsahuje 33 % kakaa, což zvyšuje její čokoládovou chuť i aroma. Nový, zaoblený tvar čokoládové formule se zvýšeným profilem zaručuje, že se kostička čokolády přímo rozplývá na jazyku. Milka s mléčnou příchutí se navíc oblékla do nového, limitovaného obalu! Ikonická fialová barva zůstala zachovaná, ale milým překvapením jsou graficky zpracované čtyři kostky čokolády s rytinou loga Milka a kravičky Lili na obalu čokolády.

Zdroj a foto: Mondelēz International

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *