Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Odznak Vysočina: Skříň

V neděli 16. dubna večer uvede TV Nova sedmý díl nové řady oblíbeného detektivního seriálu Odznak Vysočina s názvem Skříň.

Na výzvu lékařky přijíždí policejní hlídka k rodinnému domku, z něhož již několik dní neviděl nikdo vyjít jeho jedinou obyvatelku – osamělou starší paní. Tu posléze policisté najdou zamčenou a mrtvou v šatní skříni, přičemž domek je vykraden. Kriminalisté pracují s několika vyšetřovacími verzemi, přičemž jednu z nich paradoxně považují za nejpravděpodobnější dva členové týmu, kteří se jinak příliš neshodnou – kapitáni Kateřina Vlčková (Simona Hába Zmrzlá) a Petr Bach (Martin Hofmann). Jejich rozdílné povahy se sice projevují i ve zcela odlišném přístupu k vyšetřování a k plnění služebních povinností, ale na chvíli se z nich i tak stanou spojenci. Pojítkem je totiž týmová snaha nalézt pachatele co nejdříve.

Kapitán Ondřejovský (Pavel Batěk) postupuje se svým vyšetřováním sice jen po malých krůčcích, přesto jeho snaha prokázat pochybení všech zúčastněných nijak nepolevuje. Otevřený konflikt mezi kapitánkou Vlčkovou a Petrem Bachem jen potvrzuje prohlubující se příkop mezí ní a zbytkem týmu. Vlčková zvažuje, že ve Veselé skončí.

Zajímavé epizodní role: Petr Vydra (soused)

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Zdroj a foto: Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *