Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Titul Survivor Česko & Slovensko získal Tomáš. Ve finále porazil o jediný hlas Martina

Tento týden vyvrcholil boj o titul Survivora Česko & Slovensko, kde proti sobě bojovaly o vítězství na ostrově v Dominikánské republice dva kmeny Rebelové a Hrdinové. Napínavá show moderovaná Ondřejem Novotným byla u diváků velmi oblíbená, a to na televizních obrazovkách i v online prostředí. Do finále se dostala trojice Karolína, Tomáš a Martin. Vítězem se po velmi těsném rozhodnutí kmenové rady stal Tomáš Weimann, který vyhrál prestižní titul neporaženého přeživšího a finanční odměnu 2,5 milionu Kč.

Hlasování poroty ve finále bylo velmi těsné. O konečném výsledku nakonec rozhodl jediný hlas. Překvapivou volbou byla volba Johanky, která svůj hlas přidělila nečekaně Tomášovi, který tak zvítězil v poměru hlasů 5 ku 4. „Od úplného začátku jsem věřil, že se dostanu až na samotný konec a nepřipouštěl jsem si jinou možnost. Jen trochu naivně jsem si myslel, že titul Survivor se dá vyhrát klidnější cestou. Ale stejně jako v životě, nic není tak, jak si naplánujeme, a proto moje cesta hrou se proměnila v neskutečnou horskou dráhu. Já však ani na vteřinu nepřestal věřit a ustál to až do samotného konce,“ říká Tomáš Weimann, trenér skateboardingu, který diváky okouzlil svým životním příběhem. Neměl úplně jednoduché dětství. Říká, že i když byl naživu, tak nežil. Život mu začal nastavovat přívětivější tvář, když se vydal do Asie, kde meditoval v buddhistickém chrámu.

Tomáš trofej získal již v Dominikánské republice, ale převzal si ji i po druhé před zraky nejvěrnějších fanoušků, kteří přišli velké finále sledovat za účasti letošních soutěžících do pražského klubu Duplex. „Každý, kdo kdy vyhrál Survivor, tak si ten titul zaslouží, protože Survivor neočůráš. Tam nehlasují lidé, není to soutěž krásy. Bojuješ tam o to, aby ti lidé, které pošleš do poroty ti dali více hlasů než tvému protivníkovi. Tomášovi k vítezství gratuluji,“ říká moderátor Ondřej Novotný a dodává: „Tenhle ročník je jednoznačně nejlepší ze všech Survivorů a Robinsonových ostrovů, které jsme dělali. Je to vidět na číslech, na nadšení lidí, kvalitě. Zkrátka úplně na všem, ať už na metrikách nebo na tom vibu, který doprovází tu show a na tom, jak se lidi hlásí a mají zájem o další ročník.“

Reality show Survivor Česko & Slovensko po dobu 32 večerů sledovalo na TV Nova v průměru 24,46 % z diváků CS 15-54 v tu dobu u TV. Nejvyšší podíl na sledovanosti byl mezi mladými ženami, a to skvělých 48,40 % v CS Ž15-24*. Originální show ze slunečné Dominikánské republiky měla své pravidelné diváky nejen u televizních obrazovek, ale i napříč kanály TV Nova a Voyo na Facebooku a Instagramu, kde bylo zaznamenáno přes 31 milionu zobrazení obsahu spojeného se Survivorem.

Survivor Česko & Slovensko skončil, ale fanoušci si bonusové materiály, rozhovory a informace ze zákulisí natáčení mohou dohledat na webové stránce nova.cz. Celou sérii Survivor Česko & Slovensko si pak diváci mohou připomenout na Voyo, kde také uvidí navazující doku-reality show Survivor: After, přinášející příběhy účastníků soutěže Survivor Česko & Slovensko 2023 poté, co soutěž opustili. Poznají, jak vypadá skutečný život soutěžících z nejdrsnější světové reality show, když nejsou vystaveni podmínkám a tlaku soutěže. Bývalí účastníci se svěřují, jak snášeli svou účast v soutěži, jak ovlivnila jejich životy, s čím vším se museli po návratu domů vyrovnávat a odhalí také své plány do budoucna.

Na Voyo nově najdou šestou řadu Survivor Austrálie, která soutěžící zavede do komunity Savusavu, nacházející se v severní části fidžijského souostroví v Oceánii, přibližně 2000 km východně od australského pobřeží. Stejně jako v minulé sezóně se i v nové řadě představí 24 soutěžících, kteří jsou rozděleni do dvou kmenů: Kmen Šampionů tvoří 12 účastníků, kteří se v různých oblastech svého působení dočkali mimořádných úspěchů, například olympijská sprinterka, olympijská hokejová vítězka, olympijský vítěz v rychlobruslení nebo profesionální zápasník. Na druhé straně stojí 12členný kmen Vyzyvatelů složený z běžných Australanů, kteří jsou odhodláni si svůj status celebrity teprve vydobýt. Vítěz soutěže, který projeví nejsilnější odhodlání a předvede dostatečnou fyzickou i psychickou odolnost, si z Fidži odveze titul Survivora společně s odměnou ve výši 500 000 australských dolarů.

*Zdroj dat: ATO – Nielsen, živě + TS0-3, ke dni: 19. května 2023

Zdroj a foto: TV Nova 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *