Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Hloubková hydratace díky inovované řadě Hydra Végétal

Inspirujeme se přírodou, abychom obstáli v životních výzvách. Již 60 let se inspirujeme tím nejlepším z přírody, abychom její blahodárné účinky mohli přinášet vaší pokožce. Pro ještě lepší hydratační účinky jsme se zaměřili na rostlinu s pozoruhodnými hydratačními mechanismy: kosmatcovník.

Neobyčejně silné hydratační účinky kosmatcovníku byly odhaleny po několika letech pěstitelských a fytochemických studií. Naši odborníci v oblasti rostlinné péče vyvinuli ekologický proces extrakce čerstvých rostlin, který je 100% přírodní a nevyužívá rozpouštědla.

Tato patentovaná technologie umožňuje čerpat z rostliny to nejlepší, přirozeně koncentrované v účinných molekulách, a přetvářet na exkluzivní účinnou látku: buněčnou vodu z kosmatcovníku, která aktivuje biologické hydratační mechanismy pokožky.

Očekávání našich spotřebitelů se mění a my jsme odhodláni je uspokojovat neustálým zdokonalováním našich výrobků. Právě v rámci tohoto procesu neustálého vylepšování vám nabízíme sérum pro 100h* non-stop hydrataci s přirozenějším a účinnějším složením, které probouzí smysly pro ještě příjemnější používání. Pro tuto novinku jsme vyvinuli komplexní patentovaný hydratační komplex, který zvyšuje účinnost od první aplikace tím, že přechází ze 48 na 100 hodin nepřetržité hydratace. Kombinace tohoto komplexu s buněčnou vodou z kosmatcovníku tak zajišťuje okamžitou a dlouhotrvající hydratační účinnost přípravku tvořeného z 99 % složkami přírodního původu. A protože účinnost jde ruku v ruce s emocemi, vytvořili jsme ultralehkou, osvěžující gelovou texturu, která po aplikaci poskytuje okamžitý příval hydratace.

VODA, NEPOSTRADATELNÝ ZDROJ PRO POKOŽKU
Kůže je ze 70 % tvořena vodou. Toto složení zajišťuje, že zůstává pružná, měkká a vypnutá, a umožňuje také, aby správně plnila své funkce, zejména jako bariéra proti vnějším nepříznivým vlivům.

Přirozeným a nepřetržitým způsobem pokožka každodenně přichází o vodu odpařováním: tento proces se nazývá ztráta necitlivá na vodu. Vodu může ztrácet také pocením (například v případě fyzické námahy nebo silných emocí, aby regulovala tělesnou teplotu).

K udržení optimální hydratace pokožky se aktivuje několik biologických mechanismů. Voda se v dermis ukládá díky fixátorům vody, které jsou v kůži přirozeně přítomny a jsou schopny ji zadržovat. Poté je rozptýlena z dermis do epidermis v závislosti na potřebách pokožky. Kožní bariéra zároveň hraje zásadní roli při omezování odpařování vody.

Narušení hydratačních mechanismů na těchto třech úrovních vede k dehydrataci pokožky, což má za následek pocity nepohodlí a pnutí. K této dehydrataci pokožky navíc přispívají faktory vnějšího prostředí, jako je vítr, znečištění, topení, vzdušné podmínky, ale i nedostatek spánku nebo nevyvážená strava. V určitých podmínkách nebo v určitých ročních obdobích proto mohou být postiženy všechny typy pleti. Přirozené hydratační mechanismy pokožky je proto nutné posilovat.

JAK POZNÁM, ŽE JE MOJE PLEŤ DEHYDRATOVANÁ?
• MÁM DEHYDRATOVANOU NEBO SUCHOU PLEŤ?
Suchá pleť je typ pleti, zatímco dehydratace je její stav. Při dehydrataci chybí pokožce voda, zatímco suchá pleť postrádá vodu a lipidy. Typ pleti si udržujeme po celý život. Ať už je pleť přirozeně suchá, smíšená, normální nebo mastná, může být působením vnějších vlivů dehydratovaná. Jedná se o krátkodobý stav.
• CO KDYŽ JE DEHYDRATOVANÁ I MOJE MASTNÁ PLEŤ?
Pokud máte mastnou pleť, je nezbytné ji hydratovat. Když mastnou pleť hodně čistíme, hydrolipidický film je oslabený. Schopnost pleti zadržovat vodu již není optimální: objevuje se pocit nepohodlí a pnutí.
• CO KDYŽ JE MOJE CITLIVÁ PLEŤ TAKÉ DEHYDRATOVANÁ?
Citlivá pleť má oslabenou kožní bariéru, kvůli které intenzivně reaguje. Je proto nezbytné ji hydratovat, aby se kožní bariéra posílila a byla silnější vůči vnějším agresivním vlivům.

BIOINSPIRACE V SRDCI NAŠÍ TECHNOLOGIE TROJÍHO HYDRATAČNÍHO ÚČINKU
Botaniky a fytology značky Yves Rocher inspirovala sukulentní rostlina s pozoruhodným mechanismem zásobování vodou: kosmatcovník. Tato rostlina má díky své zvláštní morfologii schopnost odolávat náročným pobřežním podmínkám (suchu a vysokému obsahu soli, která narušuje růst mnoha rostlin). Její tlusté listy trojúhelníkového tvaru dokáží ve svých buňkách uchovávat maximální množství vody a díky silné kutikule ji zachycují ve středu listu, čímž omezují její odpařování.

Tento mechanismus zachycování a zadržování vody v jejích listech je podobný mechanismu hydratace pokožky, a proto vedl naše vědce zabývající se rostlinnou kosmetikou ke studiu této rostliny.

Od roku 2012 máme vlastní pěstírnu na původních pozemcích značky, v La Gacilly v Bretani. Naši agronomové pěstují podle zásad agroekologie, která harmonizuje naši produkci rostlin s ekosystémem a místní biodiverzitou. Náš model ekologického zemědělství a agroekologie nám umožnily získat pro tento zdroj certifikaci Union for Ethical BioTrade.

VÝJIMEČNÁ ÚČINNÁ LÁTKA: BUNĚČNÁ VODA Z KOSMATCOVNÍKU
Několik let výzkumu bylo třeba, abychom vám mohli přinést novou účinnou látku: buněčnou vodu z kosmatcovníku. Fytochemici přišli s objevem přírodního ekologického extrakčního procesu čerstvých rostlin. Rostliny jsou extrahovány co nejdříve po sklizni pomocí exkluzivní metody využívající 100% fyzikální postup bez rozpouštědel, aby byla zachována kvalita účinné složky bohaté na molekuly aktivující hydrataci. Biologové prokázali sílu buněčné vody z kosmatcovníku. Její trojí hydratační účinek ukládá vodu v srdci pleti*, rozvádí ji do všech vrstev pokožky* a omezuje její odpařování*, čímž zajišťuje nepřetržitou hydrataci**.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: 100 HODIN* NONSTOP, HYDRATACE
Od svého vzniku se značka Yves Rocher snaží nabízet řadu stále účinnějších produktů založených na odborných znalostech rostlinné kosmetiky. Složení ikonického výrobku této řady bylo přepracováno na základě naší exkluzivní účinné látky, buněčné vody z kosmatcovníku, která dlouhodobě aktivuje biologické mechanismy hydratace pokožky.

Pro ještě intenzivnější výsledek již od první aplikace jsme posílili hydratační účinek našeho séra patentovaným hydratačním komplexem. Tento komplex je výsledkem několikaměsíční práce, jejímž cílem bylo dospět k jedinečné kombinaci složek. Zkombinovali jsme dvě vzájemně se doplňující typy kyseliny hyaluronové, vysokomolekulární a nízkomolekulární, s aloe vera a složkami přírodního původu s objektivními hydratačními vlastnostmi.

VÝSLEDEK:
HYDRATAČNÍ SÉRUM NA DEN A NOC ZAJIŠŤUJE CELKOVOU HYDRATAČNÍ ÚČINNOST, A TO OKAMŽITĚ I DLOUHODOBĚ. PRVNÍ SÉRUM*, KTERÉ UDRŽUJE VODU V POKOŽCE PRO 100HODINOVOU** HYDRATACI.
*Od Yves Rocher
**Instrumentální měření provedeno po jedné aplikaci u 12 osob.

SLOŽEK PŘÍRODNÍHO PŮVODU 99 %
Již první použití přináší o 40 %** více hydratace, svěžest a příjemný pocit. Za 1 měsíc používání je pokožka zpevněná a zářivá.

EKOLOGICKÝ DESIGN PRO ODPOVĚDNĚJŠÍ BALENÍ
Obaly jsou navrhovány s ohledem na ekologii a naše postupy přizpůsobujeme dosahování minimální produkce odpadů. Naším mottem je: méně plastu a méně obalů pro větší udržitelnost. Veškeré nádobky, kromě víček a pumpiček, v současnosti je vyrobeno z recyklovatelného a recyklovaného plastu.

  • FSC PAPÍR Z LESŮ SPRAVOVANÝCH TRVALE UDRŽITELNÝM ZPŮSOBEM
  • DVOUSTRANNÁ KRABIČKA, O 41 % MÉNĚ PAPÍRU*
  • ŽÁDNÉ PLASTOVÉ OBALY
  • RECYKLOVANÉ A RECYKLOVATELNÉ OBALY

HYDRATAČNÍ SÉRUM NA DEN A NOC, 30 ml
Již první použití přináší nepřetržitou hydrataci na 100 hodin*, svěžest a příjemný pocit. Za 1 měsíc používání je pleť zpevněná a zářivá. *Klinická studie, 12 případů, 100hodinový výsledek po jedné aplikaci.

HYDRATAČNÍ GEL NA DEN A NOC, 50 ml / 50 ml
Pokožka je okamžitě nasycena vodou. Po dobu 48 hodin* je pleť intenzivně hydratovaná, svěží, zářivá a vypnutá. Gelová textura. Gelový krém aplikujte ráno a večer po nanesení séra. *Klinická studie s 22 ženami, 48hodinový výsledek po 2 týdnech používání dvakrát denně.

HYDRATAČNÍ PÉČE NA DEN A NOC, 50 ml
Okamžitě vyživuje a dodává pleti příjemný pocit. Intenzivně hydratovaná a zpevněná pokožka pro zářivou pleť po dobu 48 hodin* *Klinická studie, 18 případů, 2 týdny, aplikace dvakrát denně.

HYDRATAČNÍ GEL NA OČNÍ OKOLÍ, 15 ml
Osvěžující gel hydratuje a rozjasňuje oční okolí. Pomáhá redukovat váčky pod očima.

Zdroj a foto: #YvesRocher

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *