Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialité: Veselý výlet autobusem – smutné chvíle pro plukovníka Vondráčka

V pondělí 29. května večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Veselý výlet autobusem. Kriminalisté tentokrát musí zjistit, kdo všechno se pokouší obohatit na úkor seniorů, a to i za cenu vraždy.

Plukovník Vondráček (David Prachař) nachází mrtvého svého známého, staršího muže, s nímž ho pojil společný zájem o rybaření. Vyšetřování ukazuje, že se nejednalo jen o násilnou smrt, ale je tu možná jistá souvislost s jeho poznávacími zájezdy po českých památkách. Major Strouhal (Martin Dejdar) a kapitán Kovář (Jiří Hána) přesvědčí svého bývalého kolegu v důchodu, podplukovníka Sumce (Zdeněk Maryška), aby jim s vyšetřováním případu pomohl. Sumec tedy absolvuje jeden ze zájezdů a zjišťuje, že se jedná o akci, kde ani tak nejde o návštěvu památek, jako o nabídku předraženého kuchyňského vybavení. Policisté si na tuto skupinu šmejdů posvítí, je ale otázka, zda je právě mezi nimi pachatel vraždy.

Zdeněk Maryška o své postavě: „Má postava se do Specialistů vrací, je to podplukovník Karel Sumec, kriminalista ve výslužbě, který nyní pomáhá bývalým kolegům vyřešit jeden důležitý případ, v němž hrají velkou roli ti známí ‚šmejdi‘, kteří okrádají seniory.“

Jitka Smutná o Specialistech a hereckých kolezích: Na Specialisty se občas ráda podívám. I proto, že Jirka Hána je můj kamarád a kolega z divadla, s nímž se známe léta a často spolu hrajeme. A dříve jsem hrála i s Markem Lamborou nebo Martinem Dejdarem. A nyní jsem se tu potkala i s báječným kolegou Zdeňkem Maryškou, což je skoro můj soused. To je člověk, kterého obdivuji léta a který má báječný smysl pro humor. S tím bych si ráda zahrála nějakou komedii.”

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *