Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

PUMA podepsala smlouvu se sprinterskou senzací Julien Alfred 

Atletická hvězda Julien Alfred se spojuje se značkou PUMA, jejíž produkty vynesla už na letošním Diamond League v Monaku, kde se umístila na fantastickém druhém místě v běhu na 200 metrů.

Dvaadvacetiletá Alfred zažila v posledních 18 měsících raketový vzestup v žebříčku. Bez porážky ovládla závod na 100 metrů NCAA sezóny 2022 a zazářila získáním stříbrné medaile ve stejné disciplíně na hrách Commonwealthu v Birminghamu ve stejném roce.

Její skvělá forma se potvrdila i v roce 2023, kdy se stala první ženou v historii NCAA, která překonala sedmivteřinovou hranici na 60 metrů, a zajistila si tak pozici druhé nejrychlejší halové sprinterky všech dob na 60 i 200 metrů. Sedminásobná mistryně NCAA završila pozoruhodnou první polovinu roku ziskem zlata na Středoamerických a Karibských hrách v San Salvadoru na začátku tohoto měsíce.

“Julien je neuvěřitelná atletka a my věříme, že se bude i nadále zapisovat do historie atletiky,” řekl Pascal Rolling, vedoucí sportovního marketingu společnosti PUMA. “Je skutečným ztělesněním Foverer Faster a naší ambice být nejrychlejší značkou planety – jsme nadšeni, že se připojila k rodině PUMA.”

„PUMA má v atletice tak legendární postavení, že rozhodnutí připojit se k rodině PUMA bylo snadné,“ říká Julien Alfred. “Cítím, že společně můžeme dosáhnout velkých věcí, a to jak na dráze, tak i mimo ni.”

Julien, která se nyní řadí mezi čtyři nejlepší běžce na 100 i 200 metrů, obouvá tretry evoSPEED TOKYO NITRO, které díky technologii pěny PUMA NITRO Elite v přední části chodidla a desce Pebax po celé délce nabízejí dokonalou kombinaci výkonu a hnací síly.

Zdroj a foto: PUMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *