Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Česko Slovensko má talent přináší světové talenty už po jedenácté

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je nejúspěšnější světová talentová show, která přichází letos se svou už 11. řadou. Vysílá ji česká TV Prima a slovenská TV JOJ jako nejdelší talentovou soutěž na českých a slovenských televizích. Na pořádnou dávku talentů se můžete těšit nedělní večery.

Nenechte si ujít světovou show Česko Slovensko má talent od 3. září vždy v neděli večer ve 20.15 na Primě!

Nebude chybět ostřílená a tradiční porota ve složení Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a Jaro Slávik. Potřetí se po moderátorském boku Davida Gránského objeví Jasmina Alagič Vrbovská. Svůj talent předvedou účastníci ze všech koutů světa. Po čtrnácti castingových dílech vás čeká živé finále, kde už budou rozhodovat jen diváci. Novinkou letošního ročníku je pátý porotce, který bude v každém dílu jiný – můžete se těšit na Mariána Čekovského, Ega, Štěpána Kozuba či Vojtu Dyka. A samozřejmě máme připraveno několik překvapení, která ještě neprozradíme! Ale nebude chybět tradiční zlatý bzučák, který může využít někdo z porotců včetně speciálních porotcovských hostů. Koho pošlou rovnou do finále?

První díl představí jako nového porotce Štěpána Kozuba. Nebudou chybět zvířata – je lepší papoušek, nebo pes? Po zpěvu je nejčastěji předváděný talent – tanec a ten samozřejmě nebude chybět. Budete žasnout, co předvede španělský fakír. Co předvedou dvě sestry? K radosti Jara budeme kouzlit už od začátku. Okouzlí vás také akrobatická rodina. Zlatý Pátrovič – ocenění za sebevědomí – nebude chybět už v prvním dílu.

Kdo zvítězí tentokrát a získá 40 tis. eur – bude to osmý Slovák, do třetice Čech, nebo podruhé cizinec?

Vítězové ČSMT:
2010 – Dae Men (silová akrobacie, ČR)
2011 – Atai Omurzakov (robotický tanec, Kyrgyzstán)
2012 – Jozef Pavlusík (operní zpěv, SR)
2013 – Miroslav Sýkora (operní zpěv, SR)
2015 – Gyöngyi Bodišová (zpěv, SR)
2016 – ACT 4 Slovakia (krasojízda na kole, SR)
2018 – Nikoleta Šurinová (bubnování, SR)
2019 – Margaréta Ondrejková (zpěv, SR)
2021 – Diamonds (taneční skupina, ČR)
2022 – Nikola Kusendová (zpěv, SR)

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *