Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Swarovski oslavuje 100. výročí DISNEY novou kolekcí šperků a interiérových dekorací

Swarovski se s radostí přidává k oslavám 100. výročí společnosti The Walt Disney Company a představuje kouzelnou kolekci šperků a interiérových dekorací Disney100 x Swarovski.

Objeví se v ní tři z nejvíce ikonických postaviček Disney – Mickey Mouse, Donald a Minnie. Kousky plné radosti jsou velmi detailně propracované a jiskřivým způsobem ztělesňují savoir-faire ikonické značky. Úžasná kolekce je součástí souboru aktivit s názvem Disney 100 Years of Wonder, které v průběhu celého jednoho roku oslavují neuvěřitelnou historii vyprávěčské ikony.

Dlouholetá spolupráce Swarovski a Disney se začala psát před téměř dvěma dekádami. Obě značky spojuje schopnost vzbuzovat radost a údiv. Sdílenou hodnotou je také intenzivní propojení se svými příznivci, prostřednictvím oslnivých produktů a transformativních kouzelných zážitků.

KOLEKCE
Šperkařská kolekce Disney100 x Swarovski zachycuje milé a zábavné postavičky myšáka Mickeyho, myšky Minnie a kačera Donalda do podoby přívěsků, řetízků a náušnic. Šperky jsou zdobené přesně broušenými křišťály v pavé osazení a výraznými, fasetovanými křišťály. Jiskřivé šperky šíří své radostné kouzlo, jejich oslnivý třpyt podtrhuje osazení v kovu v rhodiovém tónu.

Tři oblíbené postavičky Swarovski mistrně ztvárňuje v kouzelných pózách také v kolekci interiérových dekorací Disney100 x Swarovski. Myšák Mickey, kačer Donald a myška Minnie z křišťálu Aurora Borealis rozjasní váš domov magickou září, které je dosaženo díky jedinečné schopnosti světelného odrazu, kterou vyniká unikátní křišťál Swarovski, pojmenovaný po polární záři.

Oslavy Disney100 samozřejmě nemohou vynechat ani vánoční období. Swarovski při této příležitosti přináší adventní kalendář, plný drobných pokladů. Nechybí mezi nimi barevné ozdoby, náhrdelníky a hravý set samolepek. Milovníci překvapení každého věku naleznou za jeho 25 okýnky kouzelné drobnosti. Každá z nich je inspirována některou z oblíbených postaviček Disney či sváteční symbolikou.

Zlatým hřebem celé kolekce je dechberoucí sada v limitované edici. Tvoří jí šest nejoblíbenějších postaviček Disney – myšák Mickey, myška Minnie, kačer Donald, Daisy, Goofy a Pluto. Tyto úžasné kousky jsou vyrobené z přibližně 41 200 ručně osazených křišťálů. Společně přichází, aby oslavily sváteční sezónu a 100leté výročí vypravěčského umění.

Kolekce interiérových dekorací Disney100 x Swarovski je v prodeji na Swarovski.com  a ve vybraných obchodech od 24. července 2023. Kolekce šperků Disney100 x Swarovski bude v prodeji na Swarovski.com a ve vybraných obchodech od 9. října 2023.

Zdroj a foto: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *