Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Česká tradice s francouzským šarmem. Ochutnejte sladké koláče z pekařství PAUL

Nápadité propojení české a francouzské pekařské tradice zákazníky zaujalo. Lahodné koláče proto hlásí návrat! Letos na podzim se řada sladkých plněných koláčů obohatila o další varianty.

Výborné koláče z jemného máslového brioškového těsta jsou bohatě naplněné oblíbenými i netradičními ingrediencemi. Vláčnost a další chuťový rozměr dodává každému z koláčů lahodná směs másla a rumu.

Mandlový krém frangipane skvěle vynikne se šťavnatými borůvkami. Nemůžete se nikdy rozhodnout, jestli je vaším favoritem tvaroh nebo povidla? Už nemusíte – spojili jsme pro Vás nejoblíbenější klasické náplně na jednom koláči. A do třetice všeho dobrého – už naše babičky věděli, že kombinace máku se sladkými švestkami je prostě dokonalá. Souhlasíte?

Na koláčích si pochutnáte k snídani i k odpolední kávě. Potěšte kamarádku nebo třeba kolegyni, protože koláče PAUL jsou ve velikosti tak akorát pro dva.

A co je lepšího, než se o voňavou dobrotu rozdělit s někým, na kom nám záleží?

 Zdroj a foto: www.paul-cz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *