Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Tissot PRX – velký návrat ikonických prémiových hodinek

Hodinky Tissot jsou již po desetiletí synonymem špičkové kvality a inovací v kombinaci s tradičním hodinářským řemeslem. Když švýcarská společnost v roce 1978 vyrobila své první hodinky Tissot PRX, všechny ohromily svým jedinečným stylem a klasickým designem. Proto jistě nikoho nepřekvapí, že se uvedením kolekce PRX značka Tissot rychle stala jednou z nejoblíbenějších hodinářských firem na světě.

Tissot PRX – velký návrat oblíbených retro hodinek
Od uvedení prvních hodinek Tissot PRX na trh uplynulo více než čtyřicet let. V loňském roce se výrobci Tissot podařil velký návrat uvedením ikonických náramkových hodinek, které si dokázaly získat srdce mnoha milovníků osobitého vkusu. Všimněte si však, že tím překvapení nekončí. Společnost Tissot toho může nabídnout ještě mnohem více. Hodinky, které se staly skutečným prodejním hitem a zdobily zápěstí světové elity, se opět vracejí na trh. Hodinky mají inovativní design, který kombinuje klasiku s moderností a vzdává hold časomíře. Tak lze charakterizovat kolekci pěti ikonických hodinek z kolekce Tissot PRX.

Tissot PRX – když se tradice setkává s moderností
Hodinky Tissot PRX v sobě spojují tradici s moderními trendy, které značka udává od svého vzniku. Jsou tak nezbytným doplňkem, který jistě osloví každého příznivce retro stylu. Hodinky vnášejí originální nádech i do každodenních outfitů. Vyznačují se moderním, a přesto nadčasovým designem. Celá kolekce se vyznačuje jednoduchostí a minimalismem.

Tissot PRX – jedinečný a originální styl 
Hodinky Tissot PRX dokonale prezentují vlastnosti hodinek ze 70. let. Mezi tyto charakteristické rysy patří především zaoblené a pečlivě vyleštěné rámečky a zužující se náramky z pevného materiálu. Hodinky Tissot PRX jsou poháněny švýcarským quartzovým strojkem. Nelze si také nevšimnout přehledných a snadno čitelných ciferníků. Bez problémů na nich přečtete čas i datum. Hodinky jsou také vybaveny indikátorem konce životnosti (EOL). Pouzdro je dokonale zakomponováno do náramku tak, aby působilo harmonickým dojmem. Tím je zajištěn nejen estetický vzhled, ale také pohodlí při nošení – můžete si být jisti, že vám hodinky dokonale padnou.

Hodinky Tissot PRX – švýcarská spolehlivost a pozoruhodný design
Špičková kvalita a propracovaný design švýcarských hodinek jsou patrné již při prvním pohledu na hodinky Tissot PRX. Jsou vybaveny nejmodernějšími strojky a představují skutečný průlom na světovém trhu s hodinkami. Každý model je vyroben s maximální precizností, přičemž je dbáno na každý, i ten nejmenší detail. Pevné materiály nejvyšší kvality zaručují spolehlivost po mnoho let. Hodinky mají nejen vysokou úroveň odolnosti proti mechanickému poškození, ale odolávají i extrémním teplotám, mrazu a vlhkosti. Mohou vás proto doprovázet za všech okolností. Navíc díky snadno čitelnému ciferníku nabízejí přehledné zobrazení času a data. Hodinky Tissot kombinují inovativní strojky s tradičním designem připomínajícím klasické hodinky.

Hodinky Tissot PRX – základní součástí je strojek 
Zvláštní pozornost si zaslouží inovativní automatický strojek Powermatic 80 a nemagnetická vyvažovací pružina Nivachron. Některé hodinky Tissot PRX jsou vyrobeny ze 75 % z ryzího zlata, což dokazuje jejich vynikající kvalitu, trvanlivost, odolnost proti poškození a dlouhý výkon. Každé z hodinek vynikají jedinečným designem, který vás přenese přímo do 70. let minulého století. Hodinky Tissot PRX se vyznačují nadčasovým a univerzálním stylem, takže skvěle doplní každý outfit. Jsou nezbytným doplňkem pro každého, kdo si cení elegance, luxusu a stylu. Každý prvek hraje zvláštní roli při vytváření soudržného celku. Ženevské proužky a perleť dodávají hodinkám vkus a rafinovanost.

Odolnost nejvyšší úrovně
Hodinky Tissot PRX vás mohou doprovázet v každé situaci díky své robustní konstrukci a vynikajícím technickým parametrům. Každé hodinky jsou vysoce odolné vůči mechanickému poškození, jako jsou škrábance, nárazy a praskliny. Proto si můžete být jisti, že hodinky nebudou jen ozdobou vašeho zápěstí, ale také funkční pomůckou na mnoho let dopředu. Hodinky Tissot PRX jsou ideálním zařízením pro milovníky sportu a cestování. Konkrétně jsou tyto hodinky vybaveny speciálním mechanismem, který je chrání před vniknutím vody dovnitř. Za zmínku stojí také to, že hodinky Tissot PRX jsou vybaveny antimagnetickou křemíkovou vlásenkou, a jsou tak odolnější vůči magnetickému poli. Díky safírovému sklíčku je ciferník dobře čitelný a vysoce odolný proti poškrábání.

Tissot – průkopník inovativních řešení
Jaké obrazy se vám vybaví, když pomyslíte na Švýcarsko? Dechberoucí Alpy? Nejlepší švýcarská čokoláda? A co hodinky? Věděli jste, že Švýcarsko je také lídrem ve výrobě a prodeji luxusních hodinek? Značka Tissot je jednou ze švýcarských značek, která je celosvětově známá vysokou kvalitou, luxusem, prestiží a spolehlivostí. Společnost spojuje své dlouholeté a bohaté zkušenosti s neustálou snahou o inovace. Značka určuje nové trendy pro celý hodinářský průmysl. Již od svých počátků se společnost Tissot dívá do budoucnosti s velkou nadějí, aby mohla naplnit své poslání a vytvářet inovativní hodinky. Za zmínku také stojí, že již ve 20. letech 20. století navrhl Tissot jedny z prvních náramkových hodinek.

Inovace společnosti Tissot na trhu s hodinkami
Hodinky Tissot Antimagnétique byly jedním z prvních slavných vynálezů švýcarské značky. Na trh byly uvedeny ještě před začátkem druhé světové války. Staly se prvními hodinkami s antimagnetickým strojkem. O něco více než dvacet let později byly na trh uvedeny nové hodinky Tissot Navigator. Jak název napovídá, ukazovaly 24 časových pásem. V roce 1965 však byly k dispozici hodinky Tissot PR 516 – hodinky určené pro milovníky automobilových závodů. Jeho náramek s otvory odkazoval na volant závodních vozů. Obrovskou novinkou na trhu s hodinkami byly také hodinky Tissot Idea 2001, které byly symbolem kulturních změn probíhajících v tehdejší společnosti. V roce 1985 začala značka Tissot používat zcela nové materiály (do té doby v hodinářském průmyslu neznámé). Značka vytvořila hodinky s použitím různých kamenů z různých horských oblastí včetně modrého krajkového achátu, čediče, obrázkového jaspisu a křemene. V roce 1999 se hodinářský průmysl stal svědkem úžasného technologického průlomu, když společnost Tissot vytvořila své dotykové hodinky vybavené LCD displejem.

Hodinky Tissot – vlastnosti, které nelze ignorovat
Proč jsou hodinky Tissot tak oblíbené po celém světě? Výrobci za to vděčí především čtyřem pilířům, kterými se řídí jejich výroba. Patří mezi ně luxus, vysoká přesnost, jemné řemeslné zpracování a inovace. Hodinky Tissot jsou poháněny mimo jiné strojkem Powermatic 80. Tento kalibr se vyznačuje velmi vysokou úrovní přesnosti – splňuje téměř všechny požadavky oficiálního švýcarského institutu pro zkoušení chronometrů (COSC). Strojek Swissmatic byl skutečnou inovací v hodinářském průmyslu. Byl vytvořen pro lidi, kteří hledají špičkovou kvalitu, jemné řemeslné zpracování, spolehlivost a atraktivní design.

Tissot používá také samonatahovací chronografový strojek ETA Valjoux, který spojuje špičkovou kvalitu s noblesou a luxusem. Díky použití křemíku jako nového materiálu pro výrobu součástek mechanismu může Tissot nabídnout mnohem větší odolnost vůči magnetickým polím vytvářeným předměty denní potřeby. Kromě toho značka používá vyvažovací pružinu Nivachron™, která je mnohem odolnější vůči magnetickým polím, mechanickému poškození nebo extrémním teplotám než standardní pružiny. Tissot dbá na nejvyšší kvalitu ve všech fázích výroby, o čemž svědčí použití prvotřídních materiálů, včetně nerezové oceli 316L, hliníku, titanu, zlata, keramiky, perleti, diamantů a safírových krystalů.

Zdroj a foto: Tissot

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *