Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Swarovski Creators Lab oslavuje 75. výročí značky PUMA

Swarovski Creators Lab je ztělesněním inovací, kreativity i high-end módy v originálním pojetí. Aktuálně představuje svou nejnovější spolupráci se sportovní značkou PUMA.

Swarovski Creators Lab boří od roku 2021 konvenční hranice designu. Spolupracuje s předními světovými značkami na tvorbě jedinečných sběratelských limitovaných edicí produktů s křišťály Swarovski. Kolekci, která vznikla ve spolupráci se značkou PUMA, předcházelo několik velmi úspěšných kolaborací s oblíbenými značkami v oboru, jako jsou Golden Goose, Aquazzura a Dover Street Market.

VÝZNAMNÝ MILNÍK
Swarovski Creators Lab a PUMA novou kolekcí oslavují 75. výročí ikonické sportovní značky. Spolupráce je symbiotickým partnerstvím mezi dvěma značkami, které spojuje bohatý historický odkaz a vyznávané hodnoty, jako je vysoká kvalita, propracovaný design a inovace.

Kolekce stírá hranice mezi sportovní a streetwear módou. Ikonickým savoir-faire a živoucí třpytem Swarovski rozjasňuje dva z nejoblíbenějších produktů značky PUMA: tenisky PUMA Suede a mikinu PUMA.

Tenisky PUMA Suede mají silnou černou podešev a svrchní část v zeleném odstínu z archivu značky PUMA. Boty zdobí řady zelených křišťálů Swarovski, mistrně broušených tak, aby na každém kroku zajímavě zachycovaly světlo. Původ tenisek připomíná vkusné logo 75. výročí značky PUMA umístěné na lemu.

Osobitá a snadno rozpoznatelná mikina PUMA Hoodie má uvolněný, oversized střih, typický pro bezstarostnou streetovou módu. Pevná černá tkanina je dokonalým pozadím pro logo PUMA, které skvěle vyniká díky zeleným fazetovaným křišťálům Swarovski.

Značka PUMA propojuje svět sportu a high fashion již od roku 1998. Spolupráce se Swarovski Creators Lab pozvedá její vizi na zcela novou úroveň. Díky působivému kouzlu křišťálů přichází na scénu jedinečné kousky, které jsou výrazné a nositelné zároveň.

Kolekci PUMA for Swarovski Creators Lab je k dispozici ve vybraných prodejnách Swarovski a na swarovski.com od 2. října 2023.

Zdroj a foto: Swarovski 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *