Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Česká hudební scéna má nového Mikolase Josefa

Talentovaný, teprve osmnáctiletý, zpěvák a songwriter LICKLIP (vlastním jménem Filip Jedlička) debutuje singlem More Than Enough For Me. Nová tvář české scény oslňující nejen svým vyzrálým hlasem neskrývá ambici dobýt světová pódia a udávat současné trendy. Umělec, který získal plné stipendium na Berklee College of Music, přináší svěží pop a naději navázat na úspěchy Mikolase Josefa a oslovit zahraniční publikum.

LICKLIP tvoří hudbu v tandemu s producentem a kytaristou Zdeňkem Kaplanem, mezi nimiž vznikla silná autorská chemie. Své hudbě chce dávat unikátní tvář, stavit ji na minimalismu, kontrastech, kytarových riffech, silných melodiích, originálních beatech a moderní produkci. A jak sám říká: „hudba musí něco reprezentovat a lidi se v ní musí cítit.“

„Hodnotit Filipa je dost jednoduchý. Dlouho jsem neslyšel nikoho na svůj věk tak vyspělýho. Po všech stránkách. Kdybych o něm měl stvořit nějakej titulek, tak by asi zněl Indie Harry Styles s hlasem George Ezry a frackovstvím Liama Gallaghera,” uvádí Libor Červinka, dramaturg Fajn radia.

Na textu k prvnímu singlu More Than Enough For Me se podílel talentovaný britský textař Olliver Gullick. Základ přinesl LICKLIP, který se inspiroval ve svém vlastním milostném životním příběhu a pojednává o chtíči po návratu do nefungujícího vztahu. „Počáteční verze singlu vznikala u Zdeňka ve studiu před mým studiem na Berlee, kde jsem ve spolupráci s Olliverem zapracoval na textu, ale současně jsme na dálku spolupracovali se Zdeňkem. Skladba tedy ušla celkem dlouhou cestu,“ popisuje LICKLIP. Videoklip celý milostný příběh dokresluje, je postavený na emocích a taneční choreografii. Režie se ujal herec Tomáš Krutina.

Foto: Teki Shine

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *