Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Přípravy na finále Miss České republiky vrcholí

Vstupenky na finále Miss České republiky jsou sice vyprodané, ale přípravám na tento velkolepý večer ještě neodzvonilo. Po dlouhém focení a týdenním soustředění na finalistky ještě čekají náročné nácviky, během kterých si nejen osvěží catwalk, ale naučí se i nové taneční choreografie. Letošní nácvik povede mistryně světa v tanci bachata Valerie Matějková společně s bývalou finalistkou a Miss Sympatie 2022 Natálií Kovářovou.

Která z dívek je podle vás kandidátkou na vítězku Miss České republiky 2023?

Finalistky 2023
2 Sulanová Bára – 18 let, Písek
3 Fuxová Patricie – 20 let, Benešov
4 Burešová Barbora – 18 let, Nové Město na Moravě
5 Přecechtělová Valerie – 23 let, Klenovice na Hané
6 Langrová Tereza – 22 let, Praha
9 Louženská Viktorie – 18 let, Hradec Králové
10 Klempererová Anna – 21 let, Hradec Králové
11 Kusá Barbora – 21 let, Chrudim

Lístky na AFTERPARTY jsou stále k dispozici
Kromě finále vrcholí také přípravy na velkolepou AFTERPARTY Miss České republiky, kde se fanoušci mohou těšit nejen na skvělou zábavu, ale i na osobní setkání s finalistkami a nově korunovanými vítězkami. Tato událost se bude konat v nedalekém moderním pražském klubu OX Club Prague od 22:00 hodin, tedy hned po vyhlášení výsledků.

Hosté si zde nejen užijí skvělou hudbu od skupiny Elán Revival, ale bude je čekat i několik fotokiosků, kde se budou moci vyfotit se svou favoritkou.

Vstupenky na Afterparty v prodeji v síti TICKETPORTAL
https://www.ticketportal.cz/event/Miss-Ceske-republiky-2023-AFTERPARTY Veškerý výtěžek z prodeje vstupenek poputuje na charitativní projekt Počítače dětem.

Zdroj a foto: Miss České republiky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *