Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda🎄 Vánoce

Pandora představuje novou vánoční kampaň: LOVES, UNBOXED

Vánoční kampaň společnosti Pandora “Loves, unboxed” je zaměřena na obdarování blízkých osob šperky, kterými se mohou těšit nejen po celý nový rok, ale i v dalších letech. Tato kolekce nabízí jedinečné pojetí klasických šperkařských motivů, jako jsou drahocenná srdce, nebeské symboly a sváteční postavy.

S nostalgií v srdci můžete rozbalit prázdninová přání s novou nabídkou smysluplných šperků od Pandory Moments, jako je třpytivý pavé přívěsek lemovaný kubickými zirkony, který září ze všech úhlů, a je dostupný ve variantách s 14karátovým pozlacením, 14karátovým růžovým pozlacením a stříbrem. Kousky inspirované nebem a kouzlem zimní noční oblohy, jako je souprava náhrdelníku a náušnic Sparkling Moon & Star, představují dokonalý dárek, který zachytí výjimečný sváteční pocit.

Kreativní ředitelé společnosti Pandora A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo dodávají, „Nové designy vyjadřují pocit spojení s těmi, které milujeme, které máme rádi a vzpomínkám, které společně sdílíme, a představují význam této sezóny – upřímnou sílu a bohatství.“

Láska je na prvním místě každého seznamu přání – a nové nápady na dárky od Pandora Timeless jsou dokonalým způsobem, jak ji vyjádřit. Jednoduché, ale přesto vznešené designy s trojitými kameny mají osazení ve tvaru srdce se třemi kameny zasazenými uvnitř. Odpovídající náhrdelník a náušnice jsou k dispozici jak ve stříbře, tak ve 14karátovém zlatě, a vytvářejí tak soupravu, kterou si oblíbí milovníci minimalistických šperků. Pandora Timeless také poutá na klasický brus kamene: hruškovitý tvar. Tento oblíbený brus je nově interpretován v nových designech prstenů kolekce, jako je stříbrný prsten Třpytivý překrývající se obroučkový prsten a Obroučkový prsten se střídavým třpytem.

Zdroj a foto: Pandora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *