Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Robin Mood chce roztančit i pobavit novinkou Chuck Norris

Songwriter, producent a kytarista Jakub Lenz, který si říká Robin Mood přichází s novou skladbou s názvem Chuck Norris, v níž nechybí melodie, tvrdé kytary ani nadsázka a vtip.  Své fanoušky chce zapojit v rámci výzvy na sociálních sítích #CHUCKNORRIS. Jednoduše pojatý videoklip z domácího prostředí má k challenge inspirovat a především pobavit. Singl i klip jsou již nyní k dispozici na streamovacích platformách i kanále YouTube.

„Píseň je s nadsázkou příběhu neprávem sebevědomého chlapíka, který se snaží zalíbit své vyvolené,“ popisuje Robin Mood veselou novinku Chuck Norris, co roztančí i méně odvážné a zdatné tanečníky.

Skladbu doprovází také videoklip, do kterého Robin Mood obsadil herečku ze seriálu ZOO Sabinu Valovou a mladého herce Jindru Žampu, bratra Honzy Žampy z Eddie Stoilow, kde Jakub dříve působil. „Zkusili jsme spojit vtipné téma, tvrdé kytary, synthy a našláplý rytmus. Tak vznikl Chuck Norris,“ doplňuje hudebník.

U příležitosti vydání singlu spouští Robin Mood na sociálních sítích TikTok a Instagram challenge #CHUCKNORRIS a vyzývá nejen své fanoušky k zapojení. Spočívá v komediální chůzi na nejnevhodnějším místě „Pojďte s námi Chuckovat,” láká Robin Mood.

Foto: Štěpán Bárta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *