Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Swarovski a SKIMS oznamují spolupráci

Společnosti Swarovski a SKIMS spojily své síly a vytvořily třpytivou řadu šperků na tělo, intimních doplňků a konfekce. Kolekce Swarovski x SKIMS, která bude globálně uvedena na trh 7. listopadu 2023 v novém vlajkovém obchodě Swarovski na Páté avenue a online na skims.com, je přirozeným setkáním vizí dvou ikonických značek. Spolupráce spojuje radostnou extravaganci, která definuje značku Swarovski, s vynalézavostí charakteristických látek SKIMS v jedné kolekci, která je plná okouzlujícího sebevědomí.

„Od chvíle, kdy jsem nastoupila ke společnosti Swarovski, bylo mým snem vytvořit ve spolupráci se společností SKIMS první společnou kolekci, která by prohloubila umění sebevyjádření,” říká Giovanna Engelbertová, kreativní ředitelka společnosti Swarovski. „Naše kolekce je oslavou těla a silných, nezávislých žen, které si váží své individuality a přijímají život se sebevědomím a stylem.”

„V rámci této spolupráce jsme chtěli oslavit individuální kreativitu a vnést více půvabu do každodenního oblékání,” říká Kim Kardashianová, spoluzakladatelka a kreativní ředitelka společnosti SKIMS. „Tyto kousky jsou tak snové, moc se nám líbilo začlenit ikonické křišťály do mých oblíbených modelů SKIMS. Nemůžeme se dočkat, až si všichni zamilují Swarovski x SKIMS, stejně jako já.”

Spolupráci doprovází série úžasných snímků s Kim Kardashianovou. Kampaň, kterou nafotil celosvětově uznávaný fotograf Mert Alas, zachycuje půvab a řemeslné umění, které definují značky Swarovski a SKIMS, a zároveň oslavuje individuální styl a sebedůvěru.

Kolekce Swarovski x SKIMS přináší křišťálové šperky na tělo, které lze stylizovat mnoha různými způsoby, a konfekci včetně prádla, body a šatů zdobených křišťály, které září luxusním leskem.

Křišťálové šperky na tělo Swarovski x SKIMS jsou určeny všem ženám bez ohledu na velikost, kterou nosí. Stylovým třpytem podtrhnou smyslné ženské křivky. Kousky inspirované kolekcí šperků Millenia lze vrstvit na oděv nebo pod něj a stylizovat je s odpovídajícími chokery, náhrdelníky a náramky pro maximální efekt. Každý šperk je ručně vyroben s vysokou precizností a nabízí jedinečnou krásu a lesk.

Ready-to-wear kolekce Swarovski x SKIMS je k dispozici v řadě křišťály zdobených siluet, modely lze snadno vrstvit a hodí se pro každou příležitost. Každý úžasný kousek, vytvořený z látek s podpisem SKIMS, které se dokonale přizpůsobí tělu, vám dodá stylové sebevědomí i pohodlí.  To vše podtržené třpytivými krystaly, které vyzařují eleganci a nekonečný třpyt.

Kolekce Swarovski X SKIMS bude globálně uvedena do prodeje 7. listopadu 2023 na webu Skims.com, v prodejnách Swarovski a ve vybraných luxusních obchodech po celém světě.

O SPOLEČNOSTI SKIMS
Značka SKIMS, kterou v roce 2019 spoluzaložili Kim Kardashianová a Jens Grede, přináší novou generaci spodního prádla, nočního prádla a tvarovacího oblečení. Nastavuje nové standardy tím, že poskytuje řešení pro každý typ postavy. Od technicky konstruovaného tvarovacího prádla, které zvýrazní vaše křivky, až po spodní prádlo, které se natáhne na dvojnásobek své velikosti. Cílem značky je důsledně inovovat a posouvat módní průmysl kupředu. Produkty SKIMS jsou v prodeji prostřednictvím vlastních webových stránek (SKIMS.com) a také v rámci vybraných partnerství s maloobchodními prodejci, mezi něž patří Nordstrom, Saks Fifth Avenue, KaDeWe, Brown Thomas, Selfridges, SSENSE, Net-a-Porter, Lane Crawford, Holt Renfrew a David Jones.

MÓDNÍ SPOLUPRÁCE SWAROVSKI – 128 LET KREATIVITY
Společnost Swarovski je prostřednictvím svých kreativních spoluprací katalyzátorem kreativity a sebevyjádření již od roku 1895, kdy zakladatel Daniel Swarovski poprvé vyrazil do ateliérů pařížských krejčovských mistrů se svými precizně broušenými křišťály v úžasných tvarech a barvách.

Křišťály Swarovski jsou již více než sto let ozdobou módních návrhářů. Proměňují vše, čeho se dotknou, dodávají neodolatelný půvab a oživují oděvy a doplňky tím nejexkluzivnějším způsobem.

Křišťály Swarovski sehrály také důležitou roli v některých z nejikoničtějších okamžiků populární kultury, například když Marilyn Monroe zahrála prezidentu Johnu F. Kennedymu „Happy Birthday” v průsvitných šatech tělové barvy, které zářily leskem 10 000 krystalů Swarovski. Šaty navržené Jeanem Louisem v roce 2022 na Met Gala vynesla Kim Kardashianová.

O ZNAČCE SWAROVSKI
Mistři světla od roku 1895 – Společnost Swarovski vytváří nádherné produkty v dokonalé kvalitě a řemeslném zpracování, které přináší radost a oslavují individualitu.

Společnost, založená v roce 1895 v Rakousku, navrhuje, vyrábí a prodává křišťály nejvyšší světové kvality, Swarovski Created Diamonds a zirkony, šperky a doplňky, a také křišťálové předměty a doplňky do domácnosti. Swarovski Crystal Business operuje globálně prostřednictvím 6 600 míst prodeje (2 300 z nich jsou vlastní prodejny) ve více než 150 zemích světa a zaměstnává 16 600 osob. Swarovski Crystal Business tvoří společně se svými sesterskými společnostmi Swarovski Optik (optické přístroje) a Tyrolit (brusiva) skupinu s názvem Swarovski Group. Zodpovědný přístup k lidem i k planetě byl vždy nedílnou součástí historického odkazu společnosti Swarovski. Dnes je toto dědictví zakořeněno v opatřeních udržitelnosti v celém hodnotovém řetězci, s důrazem na cyklické inovace a podporu diverzity, inkluze a sebevyjádření a ve filantropické činnosti Nadace Swarovski, která podporuje charitativní organizace s pozitivním dopadem na životní prostředí a společnost.

Zdroj a foto: Swarovski x SKIMS 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *