Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Pyžamková párty plná dobrodružství v Juklíku

Rodiče si dopřejí zasloužené volno a děti se skvěle zabaví a také se mnoho nového naučí! V Plaveckém centru Juklík na Praze 5 chystají 10.–11. 11. a 15.–16. 12. opět oblíbenou Pyžamkovou párty, která bude pro děti plná dobrodružství, dovádění, plavání a také tvoření!

To velké dobrodružství začíná v pátek v 17.00 hodin a končí v sobotu v 18.00 hodin. Ano, vaše děti starší 5 let tady samozřejmě i ohlídají, ale především se tady naučí spoustu nových věcí. Připravený program je opravdu pestrý: děti si zaplavou v bazénu plném zábavných pomůcek, naučí se mnoho plaveckých dovedností, zabaví se i při výtvarné činnosti a postaráno je také o skvělou snídani, hned dvě svačiny, oběd, večeři i nezbytný pitný režim! Dětem stačí přibalit věci na plavání, oblečení na ven a na výtvarku, láhev na pití, spacák, karimatku, kartáček na zuby, mazlíka na spaní – a o zbytek už se postarají zkušené instruktorky. Dvě věci jsou v Juklíku vždy jisté: děti se vám vrátí spokojené a čisté!

Termín: 10.–11. 11. a 15.–16. 12. 2023
Místo: Plavecké centrum Juklík, U Jezera 2031, Praha 5

Předchozí rezervace je nezbytná: osobně v Juklíku nebo telefonicky na 251 610 441

Zdroj a foto: https://www.juklik.cz/pyzamkova-party-v-jukliku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *