Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Jindřich Kraus zazpíval seniorům z Prahy 6

Komunitní seniorské centrum pro Prahu 6 spořádalo pro své seniory další setkání s osobností. Tentokrát jim zpíval zpěvák Jindřich Kraus. který pro toto publikum vystupuje už řadu let.

V pražském Komunitním centru tentokrát zněly třeba takové hity Jindřicha Krause  jako je například legendární píseň, kterou složil s Karlem Kopeckým, a která  vyhrála 3. ročník ankety časopisu Mladý svět Zlatý slavík 1964Takový schody do nebe nebo také píseň Neboj se, bude to dobrý.

Není tajemstvím, že se Jindřich Kraus dlouho potýkal s vážnou nemocí, nad kterou zvítězil a prozradil nám, že ho nabíjejí fanoušci, a proto když dostal nabídku přijet koncertovat pro seniory, neváhal ani vteřinu! A tak se tedy znovu pouští do nových projektů a vrací se pomalu zpět a jak nám ještě prozradil: „…už mi píšou z dalších domovů, abych je přijel potěšit. Jsem šťastný, že mohu dělat lidi šťastnými“.  Jindřich Kraus má již dlouho extrémně vřelý vztah jak k nemocným, tak k lidem z domovů a seniorům v ústavech.

Autor: Alexandra Hejlová, foto: Robert Vano, archiv Jindřich Kraus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *