Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

KosmetikaSoutěž

Vyhrajte sprchový set od Angry Beards v hodnotě 499 Kč!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček produktů Angry Beards vyhrává Petr T. Chomutov; Fanda V., Praha a Michaela M., Praha. Výhercům gratulujeme!

Nekompromisní značka kosmetiky pro chlapy Angry Beards na český trh vlítla jako dělová koule už v roce 2017. Tisíce spokojených recenzí sklízejí engrybírdí výrobky na vousy a vlasy, nejvíc se však Angry Beards proslavili bezkonkurenční kosmetikou na intimní hygienu a bezprostřední komunikací, která se nese na vlně otevřenosti a nekorektnosti.

Všechny své produkty vyrábí v České republice, konkrétně v Třebíči a veškeré produkty vznikají ve spolupráci s profesionály z oboru a přináší stoprocentní kvalitu. Přírodní oleje a vlastní receptura dělají ze značky Angry Beards naprostý originál na trhu. Letos světlo světa spatřila také sesterská značka kosmetiky pro dámy s názvem BusyB.

Angry Beards Shower set Jack Saloon se sprchovým gelem a šamponem
Tip na dárek pro každého chlapa – nepostradatelný set sprchového gelu a šamponu na vlasy z řady Jack Saloon, legendární pánské orientální vůně, která kombinuje byliny, ovoce, mátu peprnou, vanilku, vzácná dřeva a prvotřídní pižmo. Oba produkty obsahují aktivní uhlí, které zatočí s každou špínou. 3 z vás, kteří správně odpoví na následující soutěžní otázku, získají tento set v hodnotě 499 Kč!

Soutěžní otázka: Který herec je tváří značky Angry Beards a je označován za „Prezidenta chlapáků“?
a) Marek Eben
b) Marek Taclík
c) Marek Vašut

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 3.12.2023. Do předmětu uveďte: Angry Beards Shower. Vyhrává 300., 400. a 500. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.angrybeards.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *