Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Křest knihy Příběhy z hvězdárny

Slavnostní křest nové pohádkové knihy Vládi Slezáka Příběhy z hvězdárny proběhl dne 22.11.2023 na Štefánikově hvězdárně na Petříně za účasti Michala Šindeláře, Jitky Zelenkové, Pavla Suchana, Lenky Soumarové, Václava a Jana Neckáře a dalších. Jako bonus bylo pokřtěna reedice CD Vašek vypravuje. Jitka Zelenková přečetla pohádku z knihy a nechyběl ani song od Michala Šindeláře.

Po knížce Pohádky z hvězd přichází Vladislav Slezák s další pohádkovou knihou o hvězdách a vesmíru s názvem Pohádky z hvězdárny. Má nejen přinést pohádkové příběhy, ale také poučit. Vladislav Slezák často čerpá ze zvídavých dotazů dětí, kterým o vesmíru vypráví na
hvězdárně. Spolu s dcerou Kristínkou také připravují video seriál V záři hvězd.

Nebe nad našimi hlavami je plné tajemství. Hvězdy, galaxie, planety i černé díry. To vše zkoumají hvězdáři. Jedním takovým je i tatínek Kristínky a Adámka. A protože děti s ním jezdí na nejrůznější hvězdárny a do planetárií, rády se s vámi podělí o svá vesmírná dobrodružství. Stačí, aby bylo chvíli jasno a už utíkají do kopule k dalekohledu, pozorují všechny ty nebeské krásy, a přitom vymýšlejí příběhy. Třeba o cestě na oběžnou dráhu, výpravě na planety, do černé díry, anebo za pokladem na tajuplný hrad. Některé z nich se staly, jiné mohou být i ze světa fantazie. Vydejte se společně s nimi vstříc těmto zážitkům.

Vladislav Slezák: PŘÍBĚHY Z HVĚZDÁRNY
Ilustrace Hana Vavřinová, odborné korektury textu Mgr. Lenka Soumarová
Váz., formát 185×218 mm, cca 100 stran, ilustrace v textu, cena: 269,-
ISBN: 978-80-7686-015-5
EAN: 9788076860155

Foto: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *