Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata

Vánoční dárek pro vaše čtyřnohé kamarády od Grub Barf pro psy i kočky

Český kapr k Vánocům neodmyslitelně patří. Proto zařazuje i česká firma Grub BARF do výroby pro čtyřnohé kamarády specialitu Grub BARF Vánoční kapr se salátem. Jedná se o kapra z českých rybníků a řek, který je obohacen o zeleninu, tedy bramborový sváteční salát. Vánoční kapr GRUB BARF je opravdu svátečním pokrmem, který poskytne vašemu mazlíčkovi to nejlepší.

Je dobře stravitelný a nabízí nepřeberné množství minerálů a vitamínů, které stejně tak jako my i psi a kočky v zimě potřebují. Následkem je celková úleva organismu zvířete. Kočky převážně upřednostňují čistě masovou stravu, a tak výrobce kvalitního a čerstvého krmiva Grub BARF doporučuje jako vánoční menu pro ně výrobek Drůbeží ve vlastní šťávě. Ten je vhodný jak pro kočky, tak psy, a to jakéhokoli věku o zdravotního stavu. Prožijte poklidné a chutné Vánoce s plně vyváženou stravou od Grub BARF. A pokud nemáte sami domácího mazlíčka, může Vám posloužit jako pěkný dárek pro vaše blízké. Nevíte-li čím přesně čtyřnohého kamaráda obdarovat, můžete využít pro vaše známé i dárkové vouchery v hodnotě, jakou sami zvolíte.

„Naším obvyklým celoročním sortimentem je výrobek Rybí maso ve vlastní šťávě. Na Vánoce ale obohacujeme sortiment o Grub BARF Kapra se salátem,“ uvádí Simona Princová, majitelka společnosti na výrobu speciálních krmiv ŽRASO s.r.o. „Rybí maso je bohaté na plnohodnotné bílkoviny, minerální látky jako fosfor, fluór, sodík. Červené rybí maso obsahuje více minerálních látek než bílé. Tučné maso je bohaté na vitamíny A a D, ve svalovině a vnitřnostech vitamíny A, B1, B2, B12. Ryby všeobecně vaříme z celých kusů, nikoli z různých separátů. Velikost kousků rybího masa se odvíjí od druhu ryby a možností našich dodavatelů. Nezapomínejme ani v zimě na nezbytnou pestrost stravy. Stejně jako v přírodě, kde se strava mění v závislosti na ročním období a spousty přírodou řízených okolností. Pestrost stravy se odráží na dobré kondici zvířat, a také na stabilitě jejich psychiky,“ dodává Simona Princová.

Kapr se salátem
Rybí maso je vysoce hodnotná potravina, která poskytuje organismu psa a kočky stavební materiál, energii a ochranné látky.

Foto: Grub BARF

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *