Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Titul MasterChef Česko 2023 a 2,5 milionu korun získal Jan Albrecht

Dvaačtyřicetiletý Jan Albrecht v minulosti pracoval v managementu luxusních restaurací. Poté se ale rozhodl radikálně změnit život a vydal se na cestu Wim Hofovi metody a živí se jako instruktor. Nyní se ale možná vrátí ke gastronomii. V soutěži amatérských kuchařů MasterChef Česko zvítězil. Ve finále „převařil“ Kubu a Terku. Náročné porotce si získal svým tříchodovým menu.

„Vítězstvím Honzy jsem absolutně nadšený, protože ta jídla, která vařil a hlavně cesta, kterou od prvního dílu až do cíle ušel, je neuvěřitelná. Finále se mu extrémně povedlo,“ říká Jan Punčochář„Myslím, že jsme rozhodli správně. Sice to bylo extrémně náročné, rozhodovat mezi Terkou, Kubou a Honzou, protože všichni tři do toho dali maximum, a Honza předvedl o něco lepší výkon. Jsem rád, že novým Masterchefem je právě on,“ doplňuje Radek Kašpárek.

„Myslím si, že na začátku finálového večera, tak to Honzovi úplně nevycházelo, a tak trochu utekl hrobníkovi z lopaty a nakonec to celý obrátil ve svůj prospěch. Možná to měl celý naplánovaný…  Opravdu nevím, ale dopadlo to pro něj naprosto skvěle a nám třem to jeho menu strašně chutnalo,“ říká třetí porotce Přemek Forejt.

Vítěz MasterChef Česko kromě titulu nejlepšího amatérského kuchaře vyhrál i 2,5 milionu korun a hned po vyhlášení výsledků neskrýval emoce. „Jsem pořád v šoku, já jsem ani nedokázal pořádně ty emoce vystříknout. Ten den byl obrovsky náročný. Měl jsem i moment, kdy jsem si říkal, že už na to seru, že už fakt nemůžu, ale normálně jsem se hecnul. Ať si to pamatují všichni, že to vždycky jde, že je potřeba bojovat a zlomit to a povedlo se,“ přiznal hned po skončení náročného finále Jan Albrecht.

Honzu ve finále podporovala i patnáctiletá dcera Lilian„Já jsme taky dost v šoku. Jsem opravdu pyšná, že to zvládnul, že si za tím takhle šel a prostě teď drží cenu v ruce. Já jsem ho sice přihlásila, ale pak už vše odmakal on sám. Jel hrozný bomby. Občas potřeboval trošku pushnout, ale zvládl to. Je to neuvěřitelný a bude mi ještě trvat, než mi dojde, že se to fakt stalo.“

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *