Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Film superžena se představuje v novém traileru

Už 29. února vstupuje do kin celovečerní film Superžena režisérky Evy  Toulové. Romantický snímek o tom, jaké musejí být dnešní ženy superhrdinky,  aby v životě uspěly, se představuje v novém traileru plném známých  hereckých jmen.  

„Hlavní hrdinka Maja jako svobodná bezdětná třicátnice nenaplňuje očekávání  okolí, když netouží po závratné kariéře ani založení rodiny. Bojuje s  každodenními tlaky, dokud jednoho dne přeci jen nepodlehne a nerozhodne se  být perfektní „superženou“ ve všech ohledech tak, jak po ní okolí  žádá.“ představuje snímek jeho režisérka Eva Toulová, která si v něm  tentokrát i sama zahrála. Jejím hereckým partnerem se stal oblíbený herec  Matouš Ruml. Hvězdné obsazení doplnila další známá jména jako Natálie  Grossová, Igor Bareš, Jitka Sedláčková, Olga Lounová nebo Adéla Elbel. 

Samotné natáčení zabralo štábu přes dva roky kvůli zachycení veškerých  ročních období. Zároveň se diváci mohou těšit i na rozmanité lokace téměř  ze všech koutů republiky. Točilo se například na Dolní Moravě, v Praze,  Červeném Kostelci, Štramberku, Mladé Boleslavi, a dokonce se část snímku  filmovala i pod vodou.  

Ve filmu se objevuje velké množství podvodních scén. Přestože to bylo  náročné, rozhodli jsme se nepoužívat greenscreen ani jiné triky a záběry natočit ve skutečné vodě v osmimetrové potápěčské jámě, aby měli diváci co  nejautentičtější filmový zážitek.“ doplnil producent filmu Pavel Mědílek.  

Snímek Superžena je pro společnost Copperfilm, po komedii Casting na lásku  (2020, Bontonfilm), už druhým filmovým počinem. Kromě české distribuce  bude snímek uvedený i v kinech na Slovensku. 

Foto: Elena Yermachenko 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *