Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sex a vztahy

Škola smyslného svádění

K milostným hrátkám a sexu by měla patřit i špetka smyslné provokace. Tajemství svádění však nespočívá pouze v půvabu, kráse či technice, na každého funguje něco jiného. Správným základem smyslného svádění by ale měla být přirozená ženskost a účinné využití všech ženských zbraní.

Vzhled a vůně
Největší zbraní žen je jejich přirozená ženskost a rafinovanost. Mnohdy pro smyslné svádění stačí upravit svůj vzhled – make-up, vlasy a oblečení. Naučte se to prodat tak, abyste byla v očích partnera jeho královnou. Mnohé muže na ženách vzrušuje i jejich vůně. Vsadit můžete na přirozenou „chemii“ tedy vůni vaší pokožky, nebo na oblíbený parfém. Chcete-li však vašeho partnera skutečně smyslně navnadit, vsaďte na hypnotickou vůni tajemných feromonů. „Feromony jsou skutečnou zbraní. Právě ty totiž způsobují partnerskou přitažlivost. Pouhým čichem je nedokážeme zachytit, ale v mozku dokážou způsobit dokonale funkční sexuální dráždění. V případě smyslného svádění mnohé ženy i muži spoléhají na parfémy s přidanými feromony, díky nimž můžou být pro své partnery mnohonásobně přitažlivější,“ vysvětluje Jan Adamica, majitel sexshopu e-kondomy.cz.

Pohyby těla
Podstatnou součástí svádění je i neverbální komunikace. Řeč těla mnohdy prozradí víc než pouhá slova. Zkuste dát najevo svoji náklonnost dlouhým pohledem do partnerových očí. Sympatie však můžete vyjádřit i letmými doteky nejen na svém, ale i na partnerově těle. Jednu z nejúčinnějších erotogenních zón mají muži na svém předloktí respektive vnitřní straně zápěstí. Této oblasti se příliš nedotýkáme, proto se jedná o vysoce citlivé místo. Zkuste jeho účinnost – vezměte partnera za ruku a palcem ho jemně hlaďte právě na tomto místě. V kombinaci s dobrým jídlem, pitím a hlubokým pohledem do jeho očí vytvoříte skutečně silný erotický náboj.

Jídlo
Že láska prochází žaludkem, je léty prověřená pravda. Dobré jídlo dokáže vždy navnadit. Vsaďte na oblíbené pokrmy či potraviny vašeho partnera, které můžete okořenit přírodními afrodiziaky. Svými účinky jsou známé především chilli, skořice nebo mořské plody. Nezapomeňte ani na sklenku šampaňského. Právě „bublinky“ dokážou zafungovat jako skutečně účinný stimulant.

Sexy prádlo
I spodní prádlo hraje významnou roli v případě smyslného svádění. Může mít tu účinnou moc, kdy dokáže podnítit hluboké erotické fantazie. Správně vybraný kousek sexy prádla dokáže zvýraznit ženskost, vyvolat vášeň a oživit vztah. „Erotické prádlo má mnoho podob – od jemných krajkových setů či košilek, až po latex. Důležité je, aby se v něm ženy cítily dobře, jedině pak mají ten správný účinek na jejich sebevědomí a následné postelové radovánky,“ radí Jan Adamica. Pokud se tedy úplně necítíte na podvazky a odhalené podprsenky, vyzkoušejte třeba erotické korzety. Ty dokážou zvýraznit přednosti a zakrýt menší nedostatky.

Zapojte erotické pomůcky  
Nebojte se v rámci smyslného svádění nažhavit svého partnera i pomocí erotických pomůcek. Jako malé překvapení mu můžete nadělit například diskrétní vibrační vajíčko ve svých kalhotkách. „Vibrační vajíčka jsou velice populární pomůckou, zejména pro svoji velikost, diskrétnost a materiály, ze kterých jsou vyrobeny,“ říká Jan Adamica a dodává: „Kromě toho ale nabízejí i hodně zábavy.“ Existují totiž i vibrační vajíčka, která je možné spárovat s mobilními aplikacemi nebo na dálkové ovládání. Díky tomu se tak můžete naprosto odevzdat svému partnerovi, který začne rozhodovat o vašem aktuálním rozpoložení.  Zejména v nedomácích podmínkách se tak může jednat o skutečně smyslnou hru pro oba z páru.

Smyslné svádění není žádná velká matematika. Pokud má však dobře fungovat a chcete být dlouhodobě pro svého partnera tou nej, využívejte všechny možné formy pozornosti k jeho náklonnosti. Neméně důležité však je, aby to samé fungovalo i směrem k vám.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *